خانه اجرا (نصب و نور پردازی)

اجرا (نصب و نور پردازی)

اجرا (نصب و نور پردازی)

نورپردازی بیلبورد تبلیغاتی

واقعیت این است که بخش عمده‌ای از عملکرد تابلوهای تبلیغاتی و بیلبورد توسط روشنایی آن تابلو تامین می شود. در خیابان ها و بزرگراه ها با افزایش تعداد خودروها، آلودگی نوری جاده بیشتر شده و برای بهره وری بالاتر تابلوهای تبلیغاتی باید از روشنایی بیشتر در شب استفاده کرد. ما برای به دست آوردن این هدف از پروژکتورهای پرتوان استفاده می کنیم. این پروژکتورها از نوع ال ای دی (LED) یا کریستال مایع هستند و بنابراین هزینه تمام شده پایین به نسبت نور با کیفیت و یکنواختی ارائه می‌کنند. عملکرد چراغ های ال ای دی (LED) اغلب اولین موضوع مورد بحث با مشتری ها در زمینه اجاره بیلبورد تبلیغاتی است. اگرچه این مسئله‌ای بسیار مهم برای صاحبان کسب و کار است و آنها حق دارند در مورد روشنایی بیلبوردها اطلاعات کاملی داشته باشند اما معمولا این موضوع توسط همکاران ما نادیده گرفته می شود. اما ما تصمیم داریم چند دقیقه ای در مورد بحث روشنایی بیلبوردهای تبلیغاتی و همین‌طور نصب و راه اندازی بیلبورد اطلاعات کاملی به شما ارائه کنیم.

دوام و ماندگاری پروژکتورهای بیلبورد

یکی از مهمترین ویژگی های پروژکتورهای بیلبورد مساله دوام آن‌هاست. معمولاً در یک قرارداد بلند مدت، کارفرما نیاز دارد که از دوام روشنایی بیلبوردهای خریداری شده اطمینان حاصل کند چرا که مشغله بالای این افراد، فرصت چک کردن مداوم آنها وجود ندارد. لامپ های ال ای دی استفاده شده در پروژکتورهای تبلیغاتی از جنس پاور ال ای دی (POWER LED) بوده و روشنایی بسیار بالا و با کیفیتی با کمترین توان مصرفی ایجاد می‌کند. شاید بحث توان مصرفی چندان برای صاحبان کسب و کار و یا تبلیغ دهندگان مهم نباشد اما چیزی که مطرح است این است که هر چقدر توان مصرفی هر فضای تبلیغاتی کاهش پیدا کند، قطعا در هزینه اجاره بیلبورد های تبلیغاتی نیز موثر است ما به این مسئله نیز به خوبی پرداخته‌ایم.

دوره استفاده از پروژکتورهای هالوژنی یا لامپ های رشته ای گذشته است و اکنون ثابت شده که به خوبی می‌توانیم به تکنولوژی روز اعتماد کنیم. یکی از مواردی که سبب آسیب دیدن به پروژکتورهای تبلیغاتی و همینطور تابلوهای تبلیغاتی می‌شود، بحث اشعه ماورای بنفش یا UV خورشید است. اشعه ماورای بنفش خورشید، پلاستیک و پوشش های لاستیکی پروژکتور های تبلیغاتی و همینطور بیلبورد تبلیغاتی را از بین میبرد و آنها را کم‌کم فرسوده و تکه تکه می کند. بسیاری از پروژکتورهای قدیمی عموما شکننده یا ترک خورده هستند و به همین دلیل راهی برای نفوذ رطوبت دارند و یا اتصالی کرده‌اند. همچنین کابل های استفاده شده در بیلبوردهای تبلیغاتی قدیمی نیز در معرض آفتاب مستهلک می شود. راهکار موثری که برای آنها وجود دارد استفاده از پوشش های مقاوم در مقابل UV یا اشعه ماورای  بنفش خورشید است. این پوشش ها تضمین ۱۰ ساله و مدت ماندگاری دارند به این معنا که ما اطمینان داریم پروژکتورهای تابلوهای تبلیغاتی و همینطور خود بیلبورد به مدت ۱۰ سال آسیبی نخواهند دید. همچنین برای کابل‌های برق از کابل های به اصطلاح S.O. استفاده می کنیم که نقطه شکست و دامنه فرسودگی بالایی دارند. از مواردی که استفاده بسیار خوبی در بحث روشنایی تابلوهای تبلیغاتی دارند بحث استفاده از بازو‌های پروژکتورهای تبلیغاتی است که سبب محافظت از خود تابلو میشوند و از طرف دیگر بحث نوردهی بهتر پروژکتورهای تبلیغاتی را نیز بر عهده دارد.

مواد مصرفی و جنس پروژکتور و تابلو بیلبورد

دلیل ماندگاری بالای پاور ال ای دی های پروژکتورهای تبلیغاتی چیست؟ چراغ های ال ای دی با کیفیت برای تابلوهای تبلیغاتی برگ برنده برای تبلیغات محیطی به شمار می‌آیند. در صنعت تبلیغات بیلبوردی محافظت از پروژکتورها بسیار حائز اهمیت است طول عمر یک پروژکتور تبلیغاتی از ۳۰۰۰ ساعت تا ۱۵۰۰۰ ساعت روشنایی متغیر است. یکی از آسیب ها یا موانعی که در بحث تبلیغات بیلبوردی و محافظت از پروژکتورهای تبلیغاتی مطرح می‌شود بحث کدر شدن پروژکتور های تبلیغاتی و یا فرسایش در مقابل بارانهای اسیدی و هوای نامناسب اطراف جاده هاست. واقعیت این است که متریال اصلی پروژکتور های تبلیغاتی که ما استفاده می کنیم از جنس ضد اکسید و مقاوم در مقابل باران های اسیدی است، ضمن اینکه لنزهای پروژکتور های تبلیغاتی و همینطور پوشش شیشه ای و پلاستیکی بر روی پروژکتور های تبلیغاتی عموما آبگریز هستند. بدین معنا که آب بر روی سطح آنها قرار نمی گیرد و به همین دلیل تاثیری بر روی آن ندارد. البته محافظت ها و تعمیر و نگهداری های دوره ای ما نیز آسیب های احتمالی به پروژکتور ها و یا تابلوهای تبلیغاتی را برطرف می‌کند. به عنوان مثال ما شست و شوی قلیایی یا شستشو با آب نمک به صورت دوره ای برای تابلو های تبلیغاتی را داریم.

از متریال های دیگری که برای شستشوی تابلوهای تبلیغاتی استفاده میشود محلول بروسیلیکات که برای شستشوی پلی کربنات یا اکریلیک بنر است. این متریال باعث تخریب پوشش های محافظ اشعه ماوراء بنفش خورشید یا یووی نیز نمی شوند.

هزینه تمام شده نورپردازی بیلبورد تبلیغاتی

نصب و راه اندازی تابلو های تبلیغاتی یک مولفه کلیدی برای اجرای تابلوهای تبلیغاتی است. این موهبت بزرگی است که تابلوهای تبلیغاتی از پروژکتورهای ال ای دی استفاده می کنند و از نسل پروژکتور های قدیمی هالوژنی و یا رشته ای فاصله گرفته‌اند. چراغ های ال ای دی بر روی تابلوی تبلیغاتی می‌توانند در دو محور افقی و عمودی در اضلاع افقی و عمودی بیلبورد تبلیغاتی نصب شوند. برخی از این پروژکتورها دارای لنزهای پهن هستند و سطح بیلبورد تبلیغاتی را روشنایی می‌بخشند. اما برخی دیگر از پروژکتورهای تبلیغاتی دارای نور موضعی هستند و به همین دلیل برای روشنایی کامل بیلبوردهای تبلیغاتی نیاز به تعداد بیشتری از این دست پروژکتور ها است. شاخص اصلی روشنایی در بحث بیلبوردهای تبلیغاتی، شاخص لومن یا شمع نور است. بدین معنا که به عنوان مثال می‌گویند یک تابلوی تبلیغاتی ۱۵۰ لومن و یک تابلو تبلیغاتی ۷۵ لومن روشنایی دارد.

امروزه با کمک تکنولوژی عدسی و اپتیک و همینطور علم الکترونیک توانسته ایم بهترین و با کیفیت ترین تابلوهای تبلیغاتی را طراحی و اجرا کنیم و از این بابت افتخار می کنیم چرا که رضایت صاحبان کسب‌وکار را همراه خود داریم و این موضوع برای بحث کاهش هزینه و بحث تعمیرونگهداری بیلبوردهای تبلیغاتی موثر است. چه هزینه ای مادی که متعاقباً صاحبان کسب و کار کمتر پرداخت می کنند و چه هزینه ای تعمیر و نگهداری و بازسازی بیلبوردهای تبلیغاتی و پروژکتور روشنایی های آن که هزینه‌های دوره‌ای کمتری برای ما ایجاد میکند.

 نصب بیلبورد تبلیغاتی

یکی از دغدغه‌های اصلی کانون های تبلیغاتی و یا کسب و کارها، بحث نصب سریع تابلوهای تبلیغاتی است. ما این موضوع را به خوبی درک می کنیم و به همین دلیل راهکار ۲۴/۷ را در اجرا می کنیم. بدین معنا که در ۲۴ ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته پشتیبانی نصب و اجرای بیلبورد های تبلیغاتی را انجام می دهیم. این یک موهبت بزرگ برای صاحبان کسب و کار و کانون های تبلیغاتی است. رویدادهای پیش رو، اجرای همزمان کمپین های تبلیغاتی برند سازی و یا فروش محصول، برگزاری ایونت های خاص و مواردی از این دست، دغدغه های اجرائی صاحبان کسب و کار را افزایش می‌دهد. چرا که سرعت، یک عامل حیاتی و در عین حال محدود کننده برای آنهاست. اما ما به صاحبان کسب و کار این اطمینان را می دهیم که در بحث اجرای به موقع و سریع نصب تبلیغات بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم. ضمن اینکه کلیه اقدامات و تدابیر لازم برای اجرای سریع این مهم توسط ما انجام شده است. استفاده از تجهیزات به روز، نیروهای اجرایی کارکشته و مجرب و بهره گیری از تکنولوژی ها و ادوات روز و سریع، نصب سریع سازه های تبلیغاتی و نصب و اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن میسر می‌کند.