خانه ساخت سازه تبلیغاتی

ساخت سازه تبلیغاتی

ساخت سازه تبلیغاتی

ساخت سازه های تبلیغاتی یکی از مهمترین بخش های صنعت تبلیغات به شمار می رود. خانم آکر که یکی از بزرگان صنعت تبلیغات و برند سازی در دنیا به شمار می رود می‌گوید که رسانه های تبلیغاتی خود حامل پیام اند بدین معنا که قرارگیری یک تبلیغات بسیار حرفه ای در یک رسانه تبلیغاتی بی کیفیت و یا نامناسب پیام نامناسبی را به مخاطبین عرضه می کند. به عنوان مثال شما فرض کنید که یک برند بسیار نام آشنا، تبلیغات خود را در یک نیازمندیهای روزنامه محلی یکی ازشهرستانهای ایران به صورت سیاه و سفید چاپ کند. این مسئله بسیار به برند این کسب و کار آسیب می زند و دلیل این امر این است که نوع رسانه تبلیغاتی، حامل پیام است در نتیجه، انتخاب رسانه های تبلیغاتی مناسب در بحث تبلیغات محیطی بسیار حائز اهمیت است.

از طرف دیگر ساخت سازه های تبلیغاتی نیز با بالا رفتن سلیقه مخاطبین و بالا رفتن انتظارات آنها نیز با کیفیت تر و بهتر شود و در واقع ساخت انواع سازه های تبلیغاتی یکی از مسئولیت‌های اصلی و اهداف کلیدی صاحبان رسانه باید باشد. ما نیز به عنوان بخشی از صنعت تبلیغات این مسئولیت حرفه ای و کاری را برای خود می‌دانیم و همواره در مسیر ساخت انواع سازه های تبلیغاتی با کیفیت های بالاتر و ویژگی های بهتر اقدام کرده‌ایم. شاید بتوان گفت که یکی از مهمترین بخش‌های اطلاع رسانی عمومی بحث سازه های تبلیغاتی است از جمله مهمترین سازه های تبلیغاتی می توانیم به انواع بیلبورد، لایت باکس، بیلبردهای ثابت و متحرک، استرابورد، لمپوست بنر، بیلبورد های دیجیتال، بیلبورد های موبایلی و بیلبورد های سه بعدی اشاره کنیم.
ساخت بیلبورد تبلیغاتی

دو سازه تبلیغاتی محبوب و متداول

در بحث بیلبوردهای تبلیغاتی ما دو سبک اصلی  بیلبورد تبلیغاتی داریم. اولین آن «بیلبوردهای تبلیغاتی ایستاده» است که در اطراف بزرگراه ها و خیابان ها نصب می‌شود و دوم آن، «بیلبوردهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده» است که ویژگی های هر کدام از این بیلبورد های تبلیغاتی با یکدیگر متفاوت است. اما به طور کلی بیلبوردهای تبلیغاتی عابران پیاده دارای فضای بیشتری برای نوشته و عمدتاً فضای کمی برای تصاویر پرجزئیات هستند و به همین دلیل از الگوهای خاص تصویری و یا یک پترن های ثابت تبلیغاتی استفاده می کنند و احتمالاً در گوشه بیلبورد نیز تصاویر اصلی خودشان را درج می کنند. اما در بیلبوردهای تبلیغاتی کنار جاده ای یک مرکزیت خاصی وجود دارد و به همین دلیل بر اساس سبک زیبایی شناختی و مخاطب پسند بودن، بهتر است که یک تصویر جذاب و یک شعار بسیار کوتاه ولی با فونت و رنگ مناسب در آن وجود داشته باشد.
ساخت بیلبورد تبلیغاتی

ظرفیت های دیده نشده در سازه های تبلیغاتی خاص

در عرصه تبلیغات محیطی ایران سازه های تبلیغاتی متنوعی وجود دارند اما برای بعضی و برخی از آنها هنوز بازار مناسب و اقبال فوق العاده وجود ندارد در صورتی که اعتقاد ما بر این است که آنها بسیار اثربخش و بسیار تاثیرگذار هستند. به عنوان مثال اجرای بیلبوردهای تبلیغاتی موبایلی در سالنهای همایش در خیابان های خاص و همینطور در رویدادهای ویژه ای همچون همایش ها کنفرانس ها  و بین مکان هایی همچون مرکز تجاری و فروشگاه ها بسیار تاثیر گذار و بسیار دارای نرخ تبدیل است. اجرای لایت باکس نیز در مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و همینطور مراکز تفریحی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. ما با انجام و ساخت انواع سازه های تبلیغاتی تلاش کردیم تا ظرفیت های تبلیغاتی برای تبلیغات صاحبان کسب و کار را بالا ببریم ضمن اینکه انعطاف پذیری و انطباق بیشتر با انتظارات مخاطبان را نیز در نظر گرفته ایم.

کیفیت سازه های تبلیغاتی

آن چیزی که در ساخت انواع سازه های تبلیغاتی بحث کیفیت و ماندگاری آن است. یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارها بحث نور و روشنایی بیلبوردهای تبلیغاتی در شب است. ضمن اینکه در روزها و شرایط نابسامان و همینطور نامساعد جوی بحث استحکام سازه های تبلیغاتی نیز پیش می آید و مخصوصاً در بحث لایت باکس ها و بیلبورد بنرها بحث استقامت و ایمنی آنها حائز اهمیت است ما تلاش کردیم در ساخت سازه های تبلیغاتی از بهترین متریال برای جلوگیری از فرسودگی  و همین‌طور بالا بردن ایمنی آنها و مقاومت در مقابل نفوذ رطوبت و نور خورشید را داشته باشیم.

همواره با رشد صنعت تبلیغات ساخت انواع سازه های تبلیغاتی نیز رشد می کند و همینطور ظرفیت های بیشتری برای ایجاد سازه های تبلیغاتی در فضاهای شهری و محیط بیرونی پدید می آید. شاید کسی که برای اولین بار اقدام به تبلیغات کسب و کار خود بر روی یک ساختمان کرد هیچ موقع فکر نمی کرد که این گونه ساختمان ها بتواند فضای تبلیغاتی جذابی برای صاحبان کسب و کارها ایجاد کند. همین موضوع برای دیگر رسانه های تبلیغاتی و دیگر سازه های تبلیغاتی نیز صدق می کند. شاید اگر اجرای بیلبورد تبلیغاتی موبایلی و اجرای کمپین های تبلیغاتی تان بر روی لایت باکس سبب موفقیت کسب و کار شما شود دیگران نیز رغبت به اجرای چنین اجرای کمپین های تبلیغاتی شان در چنین رسانه های تبلیغاتی داشته باشد. به هر حال این چیزی است که در دنیا اثبات شده و مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است و دیر یا زود در کشور ما نیز نتیجه خواهد داد.