خانه اخبار و رویداد ها قدر دانی از شهیدان کرمان

قدر دانی از شهیدان کرمان

سپتامبر 26, 2018
قدر دانی از شهیدان کرمان

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به معنی دفاع از حیثیت و هویت ماست همه ما باید بکوشیم تا یاد و خاطره شهدا را همیشه زنده نگه داریم. در محوطه شهرستان عنبر اباد برای هر جشن یا مناسبت خاص تابلو های مناسبتی در هر گوشه شهر نصب می شود ولی در هیچ یک از خیابان های اصلی و میدان های مهم شهر نام یا اثری از تابلو یا متن نوشته راجب به شهیدان کرمان سرداران شهید بینا و شهید طیاری به چشم نمی خورد.

به نقل از خبرگزاری بسیج کرمان:

وقتی وارد شهر عنبر اباد می شویم نگاه هایمان به گوشه اطراف خیابانهای اصلی یا اطراف شهر است تا اثری از شهیدان کرمان مخصوصا شهید بینا و شهید طیاری ببینیم ولی متاسفانه اثری از عکس های این دو شهید گرانقدر در خیابان های اصلی شهر به چشم نمی خورد و این امر باعث تاسف و ناراحتی است که یاد و خاطره شهدا کرمان را قدر ندانیم.

شهیدان کرمان شهید بینا

زنده نگهداشتن یاد شهیدان کرمان

برای زنده نگه داشتن یاد شهیدان کرمان باید همواره بکوشیم تا یاد و خاطره شهدای گرانقدر که برای دفاع از حیثیت ،عزت و هویت ما جان خود را از دست داده اند و به شهادت رسیده اند زنده بماند و ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا با استفاده از سخنان و تصاویر آنان این است که برای نسل های بعد از ما اشکار باشد که شهدا برای دفاع از کشور به شهادت رسیده اند.

این مطلب نیز می تواند جالب و مفید باشد! از دست ندهید.

همکاری شهرداری تهران با جشنواره هنر مقاومت

مسولین باید بدانند آرامش و آسایشی که در آن زندگی میکنیم را مدیون رشادت ها و دلاوری هایی هستیم که شهدا با نثار جان خود بما هدیه کرده اند بیش از هفتاد شهید جان خود را فدای این نظام و انقلاب کرده  که وظیفه ما در قبال شهدا این است که ایثار و شهادت را در جامه رواج دهیم و این امر با معرفی سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار، عملی خواهد شد.

امروزه به لطف نظام و خداوند، جوانان مسلمان در سراسر دنیا و جهان اسلام راه شهیدان را شناخته اند و راه شهدا را ادامه می دهند گرامی داشتن یاد شهدا به معنی ادامه دادن راه شهیدان است و حضور رزمندگان در جبهه های نبرد حق علیه باطل نشان دهنده این است که راه شهدا ادامه دارد.

وظیفه ما در قبال شهیدان این است که همیشه یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم، مسولین در شهرستان عنبر اباد می توانند با برگزاری یادواره هایی در شهر یاد شهیدان کرمان را زنده نگه دارند چرا که زنده نگه داشتن یاد شهیدان برای نسل های بعد از ما ضروری است تا جوانان راه شهادت و ایثار را بهتر بشناسند.

شهیدان کرمان شهید طیاری

سردار بینا و سردار طیاری دو تن از شهیدان کرمان

همه روزه در سطح شهرستان عنبر اباد تابلو های تبلیغاتی زیادی در اطراف شهر نصب می شود که در میان این تابلو ها اثری از تابلو هایی که مربوط به شهیدان کرمان مخصوصا سرداران شهید بینا و شهید طیاری باشد به چشم نمی خورد و این امر موجب تاسف است که یاد و خاطره این دو گرامی برای مردم اشکار نیست مسولین شهرستان باید بکوشند تا در مناسبت هایی مثل هفته دفاع مقدس از شهیدانی که یاد و خاطره آن ها برای مردم گنگ است رونمایی شود و این امر را می توان با نصب عکس هایی از شهیدان بر روی تابلو ها و نصب آن ها در ورودی های شهر صورت بگیرد.

این مطلب نیز می تواند جالب و مفید باشد! از دست ندهید.

تاثیر تبلیغات خلاقانه بر غذای کودک

با نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس بهتر است مسولین امور شهری شهرستان عنبر اباد با توجه به هفته دفاع مقدس یادواره ها یا عکس هایی از شهیدان کرمان مخصوصا سرداران شهید بینا و شهید طیاری را در ورودی های شهر یا میدان ها نصب یا برگزار کنند تا یاد خاطره و ایثار و رشادت های این دو شهید گرارمی را به مردم ترویج دهند.

آرامش و سربلندی امروز کشور ما نتیجه هشت سال دفاع مقدس شهیدان است که با ایثار و از خود گذشتگی شرایطی را به وجود آورده اند که کشور ما الان در اوج قدرت باشد ما باید همواره بکوشیم تا یاد شهدا که افتخار ملت ایران هستند را زنده نگهداریم و باید بدانیم شهیدان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند.

Related Articles

یک نظر دهید