خانه طراحی و چاپ تبلیغات

طراحی و چاپ تبلیغات

طراحی و چاپ تبلیغات

بیلبورد یک روش تبلیغاتی آزمایش شده برای ارائه پیام کسب و کار شما است. ما به مشتریانمان اطمینان می دهیم که در صورتی که طرح های تبلیغاتی جذاب و درخشانی با گرافیک ساده ولی جذاب طراحی کرده باشند، به خوبی به اهداف تبلیغاتی خود میرسند و مجبور به بررسی مجدد و یا اعمال هزینه های مضاعف برای بهبود کمپین تبلیغاتی شان نیست. اما برای بحث طراحی و چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی چند نکته وجود دارد که در ادامه به ارائه آنها می پردازیم.

 

اطمینان حاصل کنید که شما طراح گرافیکی شما تجربه زیادی در طراحی بیلبورد تبلیغاتی دارد

نکات ریزی که در طراحی بیلبوردهای تبلیغاتی باید در نظر بگیرید بحث دیده شدن آنها در شب و روز است. بنابراین باید ضمن داشتن کنتراست مورد نیاز، از رنگ های مناسبی نیز استفاده گردد. همچنین ذکر نکات مهمی در طراحی بیلبورد در اینجا ضروری است اما به دلیل طولانی بودن پیشنهاد می کنیم این مطلب (نکات مهم در طراحی بیلبورد تبلیغاتی) را از دست ندهید.

حتی اگر شما یک طراح گرافیک فوق العاده در خانه گرافیک‌تان داشته باشید اما تبلیغات در فضای باز یک معادله کاملا متفاوت با طراحی لوگو یا طراحی نام تجاری و طاحی آنلاین و تبلیغات چاپی است. شما هزینه زیادی برای اجاره بیلبورد های تبلیغاتی و اجرای کمپین تبلیغاتی تان پرداخت می کنید و یک تصمیم بسیار معقول این است که برای طراحی آنها نیز کمی هزینه کرده تا کمپین تبلیغاتی فوق العاده ای را ببندید.

 

گزینه های تبلیغاتی متعددی داشته باشید

یکی دیگر از نکات مهم در بحث تبلیغات بیلبوردی داشتن گزینه های متعدد برای نصب و اجرای کمپین تبلیغاتی است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از شرکت‌هایی اقدام به اجاره بیلبورد تبلیغاتی کنید که گزینه های متعددی را پیش روی شما قرار دهند.

شرکت های اجاره دهنده فضای تبلیغاتی محیطی و بیلبوردی که گزینه های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهند، سبب انعطاف پذیری و انطباق بیشتر کمپین تبلیغاتی شما و رسانه هایی که انتخاب میکنید بر اساس مخاطبینتان می‌شوند. تبلیغات یک فرایند اورگانیک و زنده است و همواره در حال تغییر و تحول است. خوب است در همین ابتدای کار از شرکت تبلیغاتی‌ای جهت اجاره بیلبورد های تبلیغاتی‌تان استفاده کنید که این انعطاف پذیری و انطباق را در ادامه فرایند همکاری به شما بدهد. ضمن اینکه خوب است با شرکت تبلیغاتی‌تان در خصوص اجاره فضاهای خاصی همچون کنار وسایل نقلیه در حال حرکت و یا ایجاد بیلبورد بر روی ساختمان های بزرگ مشورت کنید.

چاپ تبلیغات

 

وینیل عنصر اصلی بیلبوردهای تبلیغاتی جدید

در گذشته بر روی پوستر و یا پارچه و یا تکه های کاغذ به هم چسبیده که به صورت کلاژ بر روی صفحه بزرگ به عنوان بیلبورد تبلیغاتی قرار می‌گرفتند، اقدام به نمایش تبلیغات کسب و کارها کرده ولی این موضوع مسئله های زیادی را پیش روی تبلیغ کنندگان قرار می‌داد که از جمله آنها می توانیم به آب و هوای نامساعد و از بین رفتن تبلیغات به مرور زمان و فرسودگی آنها اشاره کنیم. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ماده ای به نام وینیل که از جنس نیمه پلاستیک و کاغذ است ایجاد شد که قابلیت چاپ بسیار فوق العاده ای دارد و ضمن اینکه در مقابل رطوبت و نور خورشید نیز مقاوم است. شاید بتوان گفت که بعد از ایجاد وینیل و یا کشف وینیل عرصه تبلیغات بیلبوردی قدم در وضعیت بسیار بهتر و رشد بسیار مطلوب تری گذاشت.

امروزه ماشین های چاپ با ویژگی های چاپ بنر های عریض باعث شده تا صاحبان کسب و کار دغدغه خاصی در مورد چاپ با کیفیت بیلبوردهای تبلیغاتی‌شان نداشته باشند. این مسئله یکی از فعالیت های کلیدی ما است و آن را در حد مسئولیت اجتماعی و مسئولیت کاری و حرفه ای خود می دانیم. این اطمینان را به تبلیغ کنندگان و صاحبان کسب و کار می‌دهیم که تبلیغات شان با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن، طراحی، چاپ و نصب می شود.

بیلبوردهای وینیل یک راه عالی برای ایجاد یک برند و یک نام تجاری و گسترش نام آن در بین مخاطبان هدف است. در نسل جدید بیلبورد های تبلیغاتی از جنس وینیل، خاصیت بازتاب نور از آن گرفته شده و به همین دلیل چشم را آسیب نمی زند و دید بسیار بهتری به تابلوهای تبلیغاتی بیلبوردی می‌دهد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که انتظارات خود را بالا ببرید و در هنگام اجرای یک کمپین تبلیغاتی بیلبوردی با یک نگاه کمال گرایانه تلاش کنید که بهترین کمپین تبلیغاتی بیلبوردی را ایجاد کنید چرا که در مجموع ترکیب کاملی از طراحی اجرا و چاپ و نصب تابلوی تبلیغاتی به افزایش فروش و تقویت برند شما می شود.

دستگاه چاپ بنر تبلیغاتی

 

با روند در حال تحول و پیشرفت طراحی بیلبورد های تبلیغاتی همراه شوید

یک صاحب کسب و کار و یا یک مدیر بازاریابی و تبلیغات حرفه ای کسی است که همواره در حال بررسی کمپین های تبلیغاتی کسب و کارهای مختلف است نمونه های بسیار موفق از کمپین های تبلیغاتی و همینطور نمونه های افتضاح کمپین های تبلیغاتی را بررسی کرده و ویژگیهای هر کدام را به صورت طبقه بندی شده در اختیار دارد. اما ما از شما به عنوان صاحب کسب و کار نیز می خواهیم در این زمینه هوشمند باشید و خودتان سواد تبلیغاتی تان را بالا ببرید. مشاهده ی نمونه های موفق و نمونه های در حال اجرای کمپین های تبلیغاتی دید کامل و مناسبی نسبت به کمپین های تبلیغاتی و موفقیت در اجرای تبلیغات به شما می دهد ضمن اینکه باعث ایجاد وجهه به روز بودن کامل بودن و قوی بودن به برند شما میشود.

 

زیبایی در طراحی و چاپ بیلبورد های تبلیغاتی فرق می کند

آن چیزی که به عنوان زیبایی در طراحی گرافیک می شناسیم در هر رسانه ای متفاوت است. به عنوان مثال طراحی یک بنر الکترونیکی برای تبلیغات اینترنتی یک وب سایت دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در تبلیغات یک تراکت آنها را شاهد نیستیم ضمن اینکه در طراحی تراکت نیز ویژگی‌های وجود دارد که در طراحی یک استند تبلیغاتی آنها را در نظر نمیگیریم. ماهیت تبلیغات، به رسانه آن نیز بستگی دارد. طراحان بیلبوردهای تبلیغاتی باید درک درستی از زیبایی، روانشناسی و فروش در زمان طراحی بیلبورد های تبلیغاتی داشته باشند چرا که در غیر این صورت صاحبان کسب و کار تنها محیط شهری را جذاب کرده ولی پولی به جیب نخواهند زد و سودی نخواهند برد. لطفاً در این زمینه از ما مشورت بگیرید و از طراحان خبره و زبردست استفاده کنید