خانه مقالاترسانه های تبلیغاتی استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

سپتامبر 23, 2018
استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

استیکر تبلیغاتی سه بعدی یکی از انواع تبلیغات محیطی است که جزو تبلیغات مدرن و محبوب است. بیشتر شرکت ها برای معرفی محصولات خود از استیکر تبلیغاتی سه بعدی که ایده بسیار زیبا و جالب است، استفاده می کنند که هم تقریبا یجورایی خاص است و هم خلاقیت بیشتری در آن بکار رفته است و مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد. در ادامه این مقاله می خواهیم در اختیار شما عزیزان در خصوص استیکر تبلیغاتی سه بعدی اطلاعاتی را قرار بدهیم. پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال تبلیغ خاص برای تبلیغات شرکت و معرفی محصول خود هستید، حتما این مقاله در مورد استیکر تبلیغاتی سه بعدی را مطالعه کنید و از دست ندهید.

با خواندن این مقاله چه چیز هایی می آموزیم؟

 • استیکر تبلیغاتی سه بعدی چیست؟
 • تاثیر استیکر تبلیغاتی سه بعدی در جذب مخاطب
 • آشنایی با مزایا و معایب استفاده از استیکر تبلغاتی سه بعدی
 • تصاویری در خصوص طرح های استیکر تبلغاتی سه بعدی

استیکر تبلیغاتی سه بعدی

تبلیغات محیطی

یکی از اصلی ترین هدف های تبلیغات محیطی، تاثیر گذاشتن روی مخاطب و جذب آن می باشد. در برخی قسمت های از شهر که بیلبوردهای تبلیغاتی آنجا قرار گرفته اند بیشتر خلاقیت به عنوان ابزار معرفی محصول به چشم می خورد و استفاده خاصی از فضای تعبیه شده برای نصب آگهی بر روی بیلبورد نمی شود. حتی در بعضی از بخش های از شهر که فضاهای تبلیغاتی در آنجاها تعبیه شده است هیچ بیلبوردی روی ها نصب نشده است و فقط یک سازه تبلیغاتی خالی می باشند.

مطلب پیشنهادی ما

تابلو تبلیغاتی و نکاتی برای افزایش تاثیر گذازی آن

امروزه در زندگی مدرنی که داریم حرف اول را در فروش و برند سازی، تبلیغات در خصوص برند و محصول مورد نظر می باشد. همین مسئله باعث شده است که تبلیغات نقش بسیار پررنگی را داشته باشند و برای تبلیغات به سازه های جدید بیشتر از گذشته نیاز داشته باشیم. تبلیغات امروزی از داخل اتوبوس های شهری و چرخ دستی های داخل فروشگاه ها شروع می شود و تا انجام تبلیغات چند صد میلیونی روی بیلبورد ها و تبلیغات داخل تلویزیون های کوچک داخل قطارهای شهری و بالون های تبلیغاتی ادامه می یابد و این موضوع به وضوح نشان می دهد که تبلیغات به صورت گسترده انجام می شود و نقش پررنگی در زندگی امروزی دارد.

استیکر تبلیغاتی سه بعدی

استیکر تبلیغاتی سه بعدی جدیدترین ابزار برای انجام تبلیغات محیطی است که در اختیار کل جهان گرفته است تا بتوانند با استفاده از آن خلاقیت خود و همچنین زیبایی محصول خود را نمایش بدهند. استیکر تبلیغاتی سه بعدی در تعریف ساده یک نوع تبلیغ برچسبی می باشد که بر روی زمین و فضاهای تبلیغاتی به صورت طرح سه بعدی حک می شود. این برچسب ها دارای زیبایی فراوانی هستند و در آن ها رنگ های شاد بکار می رود که باعث می شود طرح تبلیغاتی روح و انرژی بگیرد و تاثیر بسیار زیادی را روی مخاطب خود بگذارد و آن را جذب خود کند. استیکر تبلیغاتی سه بعدی بیشتر یک نوع هنر به حساب می آید تا یک راه تبلیغاتی چون به نمایش کشیدن زیبایی و خلاقیت است و کسی که می خواهد یک اثر تاثیر گذارد به وجود بیاورد، حتما به یک هنرمند ماهر نیاز خواهد داشت تا بتواند آن را خلق کند.

استیکر تبلیغاتی سه بعدی

استیکر تبلیغاتی سه بعدی چه کاربردهای دارد؟

این نوع تبلیغ به نمایش درآوردن محصول مورد نظر به شکل سه بعدی است که وجود آیتم های جذاب تصویری در این نوع تبلیغات موجب می شود که مخاطبان زیادی را جذب خود کند چون بیننده عادی تجربه دیدن این نوع تبلیغات را نداشته است. همین موضوع در موفقیت این نوع از تبلیغات تاثیر بسیار زیادی را دارد. در استیکر تبلیغاتی سه بعدی ، برای نشان دادن ویژگی های محصول و فضا سازی آن از روش سه بعدی استفاده می کنند تا با اینکار بتوانند رابطه خوبی و تاثیر گذاری بین محصول و مخاطب به وجود بیاورند. برای اینکه تبلیغات با موفقیت رو به رو شود به کانال ها و گزینه های زیادی نیاز است ولی اصلی ترین آن ارتباط اجزای یک کمپین می باشد که مهم ترین بخش ارتباط همه جانبه با مخاطب است.

انجام تبلیغات به روش سه بعدی به راحتی می تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند و پیام خود را به خوبی به بیننده منتقل کند. ایجاد ارتباط و بهره گیری استیکر تبلیغاتی سه بعدی با سایر رسانه های تبلیغاتی و یا طراحی در زمینه ارتباط با مشتری دارای اهمیت است و بعد از جلب نظر وی جزو مهم ترین بخش های بهره برداری از این نوع تبلیغات است.

از استیکر تبلیغاتی در کدام مکان ها استفاده می شود؟

محیط های پر تردد، مناسب ترین و اصلی ترین مکان ها برای انجام استیکر تبلیغاتی سه بعدی است که می تواند پیام خود را به راحتی با سرعت زیاد به مخاطب انتقال دهد و بازدهی خوبی داشته باشد. در این بخش مکان های که برای نصب استیکرهای تبلیغاتی مناسب هستند را آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

 • مراکز تجاری
 • فرودگاه ها
 • راه آهن ها
 • مترو
 • مراکز خدماتی
 • راهروی شرکت ها
 • موزه ها
 • نمایشگاه ها
 • گذر گاه ها
 • فست فود ها
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • فروشگاه های لوازم صوتی و تصویری

مطلب پیشنهادی ما

تبلیغات محیطی و ۵ ویژگی جذاب آن

تاثیر مکان در تاثیر گذاری استیکر تبلیغاتی

برای اینکه کیفیت و تاثیر گذاری استیکر تبلیغاتی سه بعدی افزایش پیدا کند، باید به نکاتی در خصوص موقعیت نصب، انتخاب زوایه و فاصله دید دقت کرد چون این عوامل جزو اصلی ترین مسائل در تاثیر گذاری اینگونه تبلیغات هستند. اگر این موارد همراه با هوشمندی و خلاقیت شود می تواند برخوردها یا محدوده ای خاص از بینندگان را مورد هدف خود قرار دهد و بازخورد خوبی داشته باشد. حتی می توان محدوده ی قدی خاصی از کودکان را انتخاب کرد تا به عنوان مخاطبان شما به حساب بیایند و استیکر تبلیغاتی سه بعدی را به گونه ای نصب کنند که برای آن ها قابل دیدن باشد و برایشان جذابیت داشته باشد.

همچنین اگر طراحان استیکر تبلیغاتی سه بعدی طرح های خود را به صورت هوشمندانه طراحی کنند می توانند باعث شوند که مخاطبان با عکس گرفتن با آن ها جلوه ی عجیب و جذاب را به وجود بیاورند و این موضوع هم موجب افزایش مخاطبان آن طرح ها می شود. بخش دیگری که در نصب استیکرهای تبلغاتی حائز اهمیت است نوع نصب و محل قرار گیری آن می باشد که موضوع های بسیار مهمی هستند و باید در انجام آن ها نهایت دقت صورت گیرد. همچنین فروشگاه های که برای انجام تبلیغات محیطی از فضای کافی و مناسبی برخوردار نیستند با استفاده از استیکر تبلیغاتی سه بعدی می توانند هم جلوه زیبایی را در فروشگاه های خود به وجود بیاورند و هم اینکه بازدهی خوبی در معرفی محصولات خود داشته باشند.

استیکر تبلیغاتی سه بعدی

اشتباهاتی در استیکر تبلیغاتی سه بعدی

اگر پوسترهای که برای طرح های سه بعدی نصب می شود از کیفیت چاپ و طراحی خوبی برخوردار نباشد نتایج منفی خواهند داشت. چون اگر این پوسترها به گونه ای نصب شوند که از تمام زوایه ها به خوبی قابل دیدن نباشند، جذاب بنظر نخواهند رسید و همینکه هیچ تاثیری روی مخاطب خود نمی گذارند و باعث ایجاد تصویر نازیبا در ذهن عموم می شود. اگر برای چاپ استیکر تبلیغاتی سه بعدی از کیفیت نامناسب استفاده کنید که مقاومت بالایی در برابر سایش نداشته باشند، تبلیغ شما در زمان خیلی کوتاهی از بین می رود و به یک تصویر مبهم و نامفهم تبدیل می شود. پس حتما این نکات را در خصوص کیفیت استیکر تبلیغاتی سه بعدی خود در نظر داشته باشید.

استفاده از استیکر تبلیغاتی سه بعدی چه مزایایی دارد؟

 • مجذوب کردن رهگذران با جذابیت بالا
 • صرفه جویی در هزینه های تبلیغات
 • ایجاد ارتباط موثر بین مخاطبین با تبلیغات شما
 • قابل نصب در تمام مکان های موجود
 • ایجاد شادابی و افزایش انرژی مثبت محیط
 • محدودیت نداشتن در ابعاد تبلیغ
 • کارایی فروان برای تبلیغات پارتیزانی
 • خبرسازی و پخش فیلم ها و عکس های این تبلیغات به صورت ویروسی

مطلب پیشنهادی ما

بررسی بیلبورد های اتوبان تهران کرج

استفاده از استیکر تبلیغاتی سه بعدی چه معایبی دارد؟

 • نیاز به تکنولوژی چاپ و نصب پیشرفته ( این تکنولوژی در ابعاد بزرگ در ایران وجود ندارد)
 • کارایی نداشتن در هنگام شب و در مکان های که از نور کافی برخوردار نیستند
 • فقط به یک زاویه دید خاص محدود می باشد و از بعضی زوایا دید مناسبی ندارد
 • برای طراحی استیکر تبلیغاتی سه بعدی به یک هنرمند خلاق و حرفه ای نیاز است
 • به مجوزهای گوناگون و رایزنی های زیادی جهت نصب برروی کف خیابان ها نیاز است

همانگونه که در بالا در خصوص معایب استیکر تبلیغاتی سه بعدی نکاتی ذکر شد، باید بگوییم که یکی دیگر از مشکلات اینگونه تبلیغات کسب مجوزهای گوناگون برای نصب در خیابان است. به همین علت استیکر تبلیغاتی سه بعدی مناسب نصب در فضاهای داخلی مجتمع های تفریحی – تجاری و مراکز خرید می باشد. علت آن هم این است که این مکان ها دارای مالک شخصی هستند و به راحتی می توانید با رعایت برخی اصول آن ها را نصب کنید و نیاز به اخذ مجوز نمی باشد چون جزء اموال عمومی نیستند. به تازگی در برخی از مراکز خرید در ایران دیده شده است که برای تبلیغات از استیکر تبلیغاتی سه بعدی استفاده کرده اند ولی این موضوع هنوز خیلی جا برای پیشرفت و گسترده شدن دارد.

Related Articles

یک نظر دهید