خانه مقالاترسانه های تبلیغاتی انواع مختلف دستگاه چاپ تبلیغات محیطی در آمستردام هلند

انواع مختلف دستگاه چاپ تبلیغات محیطی در آمستردام هلند

دسامبر 23, 2018
انواع مختلف دستگاه چاپ تبلیغات محیطی در آمستردام هلند

در این مقاله به بررسی چند نمونه از دستگاه چاپ تبلیغات محیطی می پردازیم و مدل های مختلف آن را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار می دهیم .با ما همراه باشید.

دستگاه های چاپ تبلیغات Canon:

این مدل از دستگاه های چاپ تبلیغات برای اولین بار در اروپا به نمایش گذاشته شده بودند. ۱۲۰۰ عدد از فلت بدهای UV در Arizona از این نوع از دستگاه های چاپ تبلیغات هستند. نکته ای که درمورد این مدل از دستگاه های چاپ قابل توجه است بهبود کارایی و وضوح آن ها نسبت به مدل های قبلی آن می باشد. دستگاه مدل ۱۲۴۰,۱۲۶۰,۱۲۸۰ یکی از کاربردی ترین دستگاه های چاپ برای کارهای تجاری و صنعتی می باشد که قابلیت آن را دارد تا بیش از ۳۵ متر چاپ بزند.

انواع مختلف دستگاه چاپ تبلیغات محیطی در آمستردام هلند

در سال ۲۰۱۵ نیز دستگاه های جدید  با مشخصات ارتقاع یافته ای معرفی گردید که از میان آن ها دو دستگاه فلت بد با اندازه های ۲٫۵*۱٫۲۵ و ۳٫۰۸*۲٫۵ و یک دستگاه چاپ رول به رول برای رسانه های انعطاف پذیر با عرض ۲٫۲m به نمایش گذاشته شد. از ویژگی های مثبت این دستگاه ها می توان به دارا بودن کیفیت چاپ grayscale و ترکیب رنگی CMYKLcLM اشاره کرد.

 

دستگاه های DGI:

سازندگان کره ای این دستگاه ها از جدیدترین دستگاه های لارج فرمت اکوسالونت که از وِیژگی های بارز آن می توان به بالا بودن سرعت چاپ آن اشاره کرد رونمایی کردند. دستگاه چاپ تبلیغات DGI دارای هدهای پاناسونیک با ۱۶۰۰ نازل به همراه وضوح تصیر بسیار بالا هستند. این ویژگی ها توانایی چاپ ۲۶۰ متر در ساعت را به این قبیل دستگاه چاپ تبلیغات می دهد. از دیگر قابلیت های این دستگاه ها به توانایی چاپ روی رول هایی با عرض ۱٫۹ متر و ارتقای هد تا ۸ عدد می باشند.

مطالب پیشنهادی ما

ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

دستگاه های چاپ تبلیغات Epson:

شرکت اپسون در مدل های جدید دستگاه های اکوسالونت و دای سابلیمیشن خود سرعت بسیار بالا و ترکیب رنگ مناسب را اضافه کرده است. از طرفی دیگر استفاده ی کم تر از مواد آلی فرار باعث مقرون به صرفه تر شدن قیمت این دستگاه ها و کم مصرف تر شدن میزان جوهر شده است. کیفیت بالای دستگاه چاپ تبلیغات Epson باعث گردیده است تا این مدل دستگاه ها برای چاپ تصاویر با فرمت بسیار بزرگ پوسترها، بنرهای تبلیغاتی، تصاویر گرافیکی و . . . بسیار مناسب باشد.

انواع مختلف دستگاه چاپ تبلیغات محیطی در آمستردام هلند

 

دستگاه های چاپ تبلیغات Roland DG 1,E120:

شرکت سازنده ی این مدل دستگاه چاپ تبلیغات که یکی از شرکت های کهنه کار است آخرین مدل از دستگاه خود را با نامLEF=300  به مدل های UV flatbed اضافه نمود. از ویژگی های مثبت این دستگاه می توان به قابلیت چاپ بر روی اکثر زمینه ها مانند چوب، قاب گوشی موبایل، پلاستیک، فلز، شیشه و . . . اشاره کرد. از وِیژگی های مثبت دیگر این مدل از دستگاه ها می توان به دوبرابر شد میزان سطح چاپ خود نسبت به مدل قبلی خود اشاره نمود.وزن این دستگاه حدود ۸ کیلوگرم و همچنین میزان نفوذ آن به سطوح به اندازه ی ۱۰۰mm می باشد. سرعت بالای چپ و بیش تر بودن تعداد هدها و دارا بودن دو عدد لامت UV از ویژگی هایی است که این دستگاه را نسبت به مدل قدیمی خود یعنی LEF=20 برتر می سازد. استفاده از کارتریج ۲۲۰ml باعث می شود که رنگ های چاپی را شامل می شود.

دستگاه چاپ تبلیغات Mutoh 1.F130:

از ویژگی های مثبت این قبیل دستگاه ها می توان به بهبود کیفیت آن ها نسبت به مدل قبلی آن ها اشاره کرد. ویژگی های مثبت بسیار زیادی مانند هد های بیش تر و دارای تکنولوژی micropiezo و قابل ارایه بر روی چاپگرهای outdoor و indoor می توان اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی ما

رعایت اصل تمایز در تبلیغات چه اهمیتی دارد؟

دستگاه های چاپ Mimaki 1.E15 و EFI:

در مدل اولی تاکید شرکت سازنده ی آن بر روی پیاده کردن و چاپ تبلیغات بر روی پارچه است. جوهرهای جدید آن ها با رنگ های مشکی، زرد، صورتی و . . . در صنایع ورزشی و مدلینگ کاربرد بسیار زیادی دارد. از دیگر استفاده ی این دستگاه ها چپ بر روی پوشاک و طراحی های حرفه ای می باشد.

سرعت بالای چاپ یکی از ویژگی های دستگاه چاپ EFI است که همین موضوع طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب  کرده است.عرض چاپ بالا و کیفیت HD از دیگر ویژگی های این قبیل دستگاه ها می باشد.

Related Articles

یک نظر دهید