خانه مقالاترسانه های تبلیغاتی بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

ژانویه 9, 2019
بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

تبلیغات محیطی در فرودگاه موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. از دیرباز انسان ها همیشه به دنبال سفر و جابجایی بودند. در گذشته انسان ها به وسیله ی اسب و شتر و با گذشت مدت زمانی طولانی اقدام سفر می کردند اما امروزه با پیشرفت علم و افزایش امکانات رفاهی، انسان ها به وسیله ی هواپیما سفر می کنند. محلی که در آن هواپیماها قرار دارند و در آن جا پرواز و فرود صورت می گیرد، فرودگاه نامیده می شود. سالانه میلیون ها نفر در سرتاسر جهان از هواپیما استفاده می کنند. در این مقاله قصد بررسی ارتباط فرودگاه با تبلیغات محیطی را داریم.

مطالب پیشنهادی ما

اهمیت رابطه تبلیغات و توسعه در سودآوری

تبلیغات محیطی در فرودگاه چه تاثیری بر مخاطب دارد؟

از آن جایی که فرودگاه مکانی است که اکثر اوقات شلوغ و پر از جمعیت است، وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه می تواند گزینه ای مناسب برای جلب توجه مخاطب باشد. به طور کل تبلیغات محیطی بیش از ۳۰ درصد توجه کامل مخاطبان را در بردارد. نکته ای که قابل توجه است این می باشد که وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه، این میزان را تا ۵۰ درصد افزایش داده و مخاطب با دقت بیشتری در فرودگاه به این تبلیغات توجه می کند.

بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

فضای تبلیغ محیطی در فرودگاه را جدی بگیرید:

باز یا بسته بودن فضای تبلیغ محیطی در فرودگاه ها یکی از مواردی است که می بایست برای تبلیغ کردن به آن توجه نمود. باز یا بسته بودن فضای تبلیغات محیطی در فرودگاه ها را فراموش نکنید. باز بودن فضا به منظور استفاده از تبلیغات در فضای بیرون فرودگاه مانند پارکینگ و دیگر مکان هاست در حالی که تبلیغات در فضای باز به منظور استفاده از تبلیغات در فضای داخلی فرودگاه یعنی سالن انتظار و دیگر مکان های داخلی فودگاه است. صرفا وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه نمی تواند اقدامی هوشمندانه باشد. شما به عنوان فردی که تبلیغ را انجام می دهد باید بر انتخاب تبلیغ و نوع ابزارهایی که به وسیله ی آن تبلیغ انجام می دهید نیز دقت لازم را داشته باشید.

مطالب پیشنهادی ما

روش تبلیغات در شرایط بد اقتصادی

ویژگی و مزیت های وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه ها:

تبلیغات محیطی اصولا گزینه ی بسیار مناسبی برای معرفی یک برند آن هم در فضای بزرگ و گسترده ی فرودگاه هاست به طوری که به این وسیله روزانه میلیون ها نفر در سرتاسر جهان تبلیغات شما را رصد کرده و درصورت نیاز از آن استفاده می کنند. از طرفی شما می توانید با افراد خارجی در زمینه ی تجارت و به طور کل مراودات بین المللی شرکت خود را با افراد خارجی دخیل کنید. افزایش اعتبار و شهرت برند کاری شما و از طرفی افزایش میزان آگاهی مخاطب از محصولات شما یکی دیگر از مواردی است که اهمیت وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه را بیش تر از پیش حیاتی می کند.

بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

استفاده از تبلیغ محیطی در فرودگاه چه معایبی دارد؟

وجود تبلیغات محیطی در فرودگاه نیز معایب خاص خود را دارد. یکی از  آن ها این موضوع است که شما با مخاطبانی خاص روبرو هستید و می بایست تبلیغ شما به گونه ای باشد که توجه مخاطب را جلب کرده و از طرفی به موضوعاتی اشاره شود که برای وی جذاب و مناسب باشد. این نکته را فراموش نکنید که افرادی نظیر مهندس، مترجم، متخصص و… در فرودگاه ها وجود دارند و وقت خود را صرف تبلیغات با مضامین ابتدایی نمی کنند. تبلیغات محیطی در فرودگاه اقدامی حرفه ای است و می بایست در انتخاب تبلیغ موردنظر دقت لازم را داشته باشید.

بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

خلاقیت موضوعی بسیار حیاتی برای تبلیغ محیطی است:

زمانی تبلیغات محیطی در فرودگاه با موفقیت روبرو خواهد شد که سعی شود خلاقیتی خاص در آن گنجانده شود. سعی کنید از مواردی استفاده کنید که مخاطب را از بررسی به محصول شما ترغیب کند.

Related Articles

یک نظر دهید