خانه مقالات نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

مارس 17, 2019
نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

تبلیغات اپلیکیشن اپ (یا همان شماره گیری ستاره هفتصد و سی و سه مربع )، معرفی یک امکان پیشرفته الکترونیکی برای دسترسی سریع و ساده انجام امور مهمی است که تا چند سال پیش لازم بود زمان بسیار زیادی صرف شود تا کار ها پیگیری گردد.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی روز دنیا و به دنبال آن استفاده از گوشی های هوشمند در کشور ما، دیگر به سادگی می توان گفت که اغلب افراد از این گونه گوشی های همراه استفاده می کنند و به راحتی می توانند انواع اپلیکیشن های ارتباطی را بر روی موبایل های خود نصب کنند.

مطالب پیشنهادی ما

تحلیل و بررسی اجرای کمپین شهروند سالم

در این مطلب به موضوعات زیر در خصوص بیلبورد های تبلیغات اپلیکیشن اپ اشاره خواهیم داشت:

  • معرفی اپلیکیشن اپ
  • نگاهی به هدف تبلیغات اپلیکیشن اپ
  • نقد و تحلیل طرح مورد نظر برای تبلیغات
  • بررسی شعار انتخاب شده برای تبلیغات اپلیکیشن اپ
  • برجسته سازی شعار تبلیغات اپلیکیشن اپ در بیلبورد
  • انتخاب محل نصب مناسب برای نصب بیلبورد های تبلیغات

معرفی اپلیکیشن اپ

اپلیکیشن اپ یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین اپلیکیشن های ایرانی است که به دلیل سرعت بخشی در انجام امور در میان مردم بسیار محبوب گشته است. امکان خرید شارژ انواع مختلف سیم کارت، خریداری بسته های اینترنت همراه، پرداخت قبوض خدماتی و موبایلی، انتقال وجه، کمک به موسسات خیریه و خرید بیمه تنها بخشی از امکانات قابل توجه اپلیکیشن اپ برای استفاده کنندگان است.

نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

هدف از تبلیغات اپلیکیشن اپ

تبلیغات اپلیکیشن اپ با توجه به اهداف خدمت رسانی به قشر عظیمی از مردم جامعه و آگاهی بخشی به آن ها از جدید ترین و به روز ترین امکانات، صورت می پذیرد.

در پی استفاده چشمگیر از گوشی های همراه هوشمند، رقابت انواع اپلیکیشن ها نیز آغاز شد تا هم اکنون رقابت سرسختی میان آن ها باشد به گونه ای که برای تبلیغ آن ها سرمایه گذاری های کلانی صورت می گیرد. رقابت تبلیغات به گونه ای شده است که در حال حاضر کمتر پیش می آید تلویزیون و رادیو را روشن نماییم و شاهد تبلیغات انواع اپلیکیشن ها نباشیم. تبلیغات اپلیکیشن اپ نیز یکی از آن ها است که در جای جای رسانه های تبلیغات حضور پر رنگ و موثر دارد.

نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

نقد و بررسی طرح انتخابی تبلیغات اپلیکیشن اپ

در تبلیغات اپلیکیشن اپ نصب شده در مسیر تهران_شمال و آزاد راه رودهن از طرحی ویژه استفاده شده است. طرح مد نظر مشاوران و طراحان برای تبلیغات اپ تصویری همگام با شعار این اپ است و به سرعت به مخاطبان و بینندگان کمک می کند تا مفهوم اصلی را دریابند.

مطالب پیشنهادی ما

تحلیل و بررسی کمپین تبلیغاتی بانک ملت

طرح صورت گرفته در تبلیغات شکلی از گوشی  در حال استراحت بر روی یک تاب آویزانی راحتی است که فورا استراحت و آرامش را در ذهن مخاطب تداعی می کند که این موضوع، درست همان هدف مهم از ساخت اپلیکیشن اپ است.

بررسی شعار انتخاب شده برای تبلیغات اپلیکیشن اپ

تبلیغات اپلیکیشن اپ با یک شعار کوتاه و ساده بر روی بیلبورد های آزاد راه قرار گرفته است. شعار تبلیغاتی از مهم ترین عوامل اثر بخشی بیلبورد های تبلیغاتی به شمار می رود و این امر در خصوص تابلو های نصب شده در آزاد راه، اهمیتی دو چندان پیدا می کند؛ چرا که سرعت ماشین های عبوری از آزاد راه رودهن نسبتا زیاد است و شعار تابلوی تبلیغاتی باید بسیار کوتاه باشد تا در مدت زمان اندک در حدود چند ثانیه، توسط بیننده خوانده شود و قابل تشخیص باشد.

«خرید شارژ، آسان و ارزان» که در تابلوی تبلیغات اپلیکیشن اپ، ذکر شده است نه تنها یک شعار تبلیغاتی کوتاه و مناسب است، بلکه توانسته در درون خود نیز یک شعار دیگر را پنهان کند. لازم به ذکر است که واژه «اپ»، خود مخفف «آسان پرداخت» می باشد که برای سهولت و سرعت در بیان و برقراری ارتباط مخاطبان، به صورت یک کلمه دو حرفی در آمده است.

نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

در قسمت اختصاص یافته برای شعار تبلیغات اپ بخش اعظمی به *۷۳۳# اختصاص یافته است چرا که هدف اصلی از تبلیغات اپ شماره گیری هفتصد و سی و سه مربع است تا افراد بتوانند با استفاده از آن اپلیکیشن را نصب نمایند و همچنین امور مد نظر خود را انجام دهند.

برجسته سازی شعار تبلیغات اپلیکیشن اپ در بیلبورد

تبلیغات اپلیکیشن اپ در یک تابلوی مستطیلی شکل با ابعاد بسیار بزرگ انتخاب شده است که بخشی از آن برای قرار گیری شعار مد نظر، اختصاص داده شده است. شعار انتخابی در تبلیغات اپ با رنگ قرمز و با اندازه فونتی در خور توجه انتخاب شده است تا به برجسته سازی آن کمک کند. علاوه بر آن، رنگ قرمز قدرت جذب کنندگی بسیار بالایی دارد و در یک نگاه قابل رویت خواهد بود.

مطالب پیشنهادی ما

تحلیل و بررسی تبلیغات پست بانک

این ویژگی در اثر گذاری بیلبورد های تبلیغاتی آزاد راه ها بسیار مهم است زیرا در این صورت، شعار تبلیغاتی از جمله تبلیغات اپلیکیشن اپ از فاصله ای دور نیز قابل رویت خواهد بود.

رنگ بندی بیلبورد تبلیغات اپلیکیشن اپ

رنگ بندی تابلو تبلیغات اپ با طرح انتخابی آن هارمونی دارد و بر مبنای طرح اصلی انتخاب شده است. بخش بالایی تابلو آبی رنگ است تا به احساس آرامش و استراحت که در تصویر القا می گردد، کمک کند.

انتخاب مکان مناسب برای نصب بیلبورد های تبلیغات

در انتها شایان ذکر است که یکی از موثرترین راه ها برای اثرگذاری تبلیغات؛ نصب بیلبورد های تبلیغاتی در مکان های مناسب و پر رفت و آمد است. با وجود آن که نصب یک تابلوی تبلیغات محیطی در پایان طراحی تبلیغات انجام می گیرد، اما حائز اهمیت بسیار زیادی است به گونه ای که اگر محل مناسبی انتخاب نگردد، تمامی زحمات و تلاش های صورت گرفته گروه مشاوران و متخصصان تبلیغات بی ثمر خواهد بود.

نقد و بررسی تبلیغات اپلیکیشن اپ

تابلوی تبلیغات اپلیکیشن اپ در آزاد راه رودهن با قرار گیری در محلی بسیار مناسب، دارای زاویه دید استاندارد برای رانندگان و سرنشینان خودرو است.

نقش موثر مشاوران و متخصصان در موفقیت تبلیغات

آن چه که به خوبی می تواند راهی مطمئن برای اثر گذاری بیلبورد های تبلیغاتی باشد، بی شک طراحی متفاوت همراه با ایده هایی نو و جذاب است که از سوی مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات به سرمایه گذاران پیشنهاد می گردد. بنابراین به یاد داشته باشید که برای کسب یک تبلیغات موفق لازم است تا حتما با مشاوران مشورت نمایید تا با انتخاب طرحی همگام با نوع ارائه خدمات و مکانی مناسب برای نصب بیلبورد های تبلیغاتی به سود بیش تری دست یابید و اعتماد مشتریان را نیز جلب نمایید.

Related Articles

یک نظر دهید