خانه مقالات نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

مارس 12, 2019
نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

 تبلیغات برند اروا را ممکن است در آزاد راه هایی همچون مسیر تهران_شمال و رودهن دیده باشید. تبلیغات برند اروا با رعایت نکات مهم و موثر در تبلیغات محیطی در این آزاد راه نصب شده است که می تواند توجه افرادی را که در این مسیر پرتردد رفت و آمد می کنند، به خوبی به سوی خود جذب کنند.

در این مطلب به موضوعات زیر در خصوص تابلو تبلیغات برند اروا اشاره خواهیم داشت:

  • معرفی برند اروا و اهداف تبلیغاتی
  • بررسی تابلوی تبلیغاتی برند اروا در آزاد راه رودهن
  • بررسی شعار تبلیغاتی و استفاده از بخش بندی رنگی در تبلیغات برند اروا
  • اندازه و رنگ فونت انتخابی در تبلیغات برند اروا
  • انتخاب محل نصب مناسب برای تابلوی تبلیغات

گسترش صنعت تبلیغات در ایران موجب گشته تا درمحیط های عمومی و پرتردد، به خصوص در سطح شهر های بزرگ، شاهد وجود تعداد بی شماری از بیلبوردهای تبلیغاتی در ابعاد، اندازه و موضوعات مختلف باشیم.

مطلب پیشنهادی ما

بیلبورد درمانگاه و اطلاعاتی مفید درباره آن ها

تبلیغات برند اروا نیز یکی از این تابلو های محیطی است که در ادامه در خصوص مهم ترین ویژگی های آن توضیحاتی ارائه خواهیم داد چرا که با افزایش اهمیت صنعت تبلیغات در دنیای امروز، نظارت حرفه ای بر تابلو های تبلیغاتی یکی از مهمترین موضوعات به شمار می رود که در صورت عدم وجود آن، با ضعف ساختاری در تبلیغات محیطی رو به رو خواهیم بود.

معرفی برند اروا 

برند اروا با پیشینه و تجربه ای حدود سه دهه، با به کارگیری نیروی متخصص و جوان ایرانی دست به تولیدات مهمی در حوزه صنعت ابزار زده است. برند اروا در تولید ابزار آلات صنعتی عملکردی بسیار موفق داشته و توانسته است تا از صفر تا صد تولید اینورتر های جوشکاری ۲۰۰، ۲۸۰ آمپر، ۲۵۰، ۲۲۰، ۲۰۰ و اتو های لوله سبز و جعبه های ابزار را مطابق با استاندارد های جهانی و روز دنیا تهیه نماید.

اهداف تبلیغاتی برند اروا

تبلیغات برند اروا با اهدافی مشخص و تعیین شده در راستای عملی سازی ارزش های سازمانی این شرکت همچون مسئولیت پذیری، نتیجه محوری و…برنامه ریزی شده است. تبلیغات برند اروا با چشم اندازی وسیع به آینده، سعی در تبلیغاتی در خور شان تولیدات خود، اقدام به تبلیغات محیطی در آزاد راه رودهن کرده است تا به معرفی هر چه بیشتر برند خود بپردازد.

تبلیغات برند اروا برای معرفی این شرکت دارای ویژگی های قابل توجهی است که با کیفیت محصولات آن رابطه مستقیم دارد؛ چرا که یکی از موضوعات مهم در امر تبلیغات و جلب توجه مشتری، سابقه خوب و کارکرد موفق محصول است و از این حیث برند اروا در جمع سه شرکت برتر ایرانی حاضر در بازار کشور است. این موضوع یک برگ برنده در تبلیغات برند اروا محسوب می گردد و می تواند گوی سبقت را در جذب مشتری، از سایر رقبا برباید.

نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

بررسی تابلوی تبلیغاتی برند اروا در آزاد راه رودهن

یکی از بهترین مکان ها برای نصب تابلو های تبلیغاتی که می تواند اثر گذاری قابل توجهی داشته باشد، آزاد راه ها هستند زیرا تردد و رفت و آمد در آن بسیار زیاد است و تابلوی تبلیغات محیطی، روزانه در معرض دید هزاران نفر قرار می گیرد.

تبلیغات موجود در آزاد راه ها اگر با رعایت شیوه اصولی تبلیغات همراه باشند، به خوبی می توانند به عنوان یک تریبون فوق العاده برای جذب مشتری محصول به شمار بیایند. در ادامه مطلب جزییات و ویژگی های مهم تابلو تبلیغات برند اروا را بررسی خواهیم کرد.

برند اروا بر فراز صنعت ابزار

شعار تبلیغاتی از مهم ترین عوامل اثر گذاری یک تابلوی تبلیغاتی به شمار می رود و این امر در خصوص بیلبورد های نصب شده در آزاد راه، اهمیتی دو چندان می یابد؛ زیرا سرعت ماشین های عبوری از آزاد راه رودهن نسبتا زیاد است و شعار تابلوی تبلیغاتی باید بسیار کوتاه باشد تا در مدت زمان بسیار اندک در حدود چند ثانیه، توسط بیننده خوانده شود و قابل تشخیص باشد.

«بر فراز صنعت ابزار» که در تابلوی تبلیغاتی برند اروا در آزاد راه رودهن نصب شده است، نه تنها یک شعار تبلیغاتی کوتاه و مناسب است، بلکه توانسته در یک عبارت کوتاه، اشاره ای به یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات ابزار آلات صنعتی خود داشته باشد و به معرفی کوتاه و اما پر مغز برند اروا بپردازد.

نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

استفاده از بخش بندی رنگی در تبلیغات

استفاده از رنگ ها در تابلو های تبلیغاتی دارای روانشناسی هستند و به فراخور ویژگی های تبلیغاتی و محصول مورد نظر، انتخاب می گردند. در تابلوی تبلیغات برند اروا در آزاد راه رودهن، بخش بندی رنگی مورد استفاده قرار گرفته است.

بخش بالایی آن قرمز رنگ است. رنگ قرمز تابلوی تبلیغات برند اروا به این جهت انتخاب شده است که بتواند به سرعت نظر مخاطب و بیننده را به سوی خود جلب نماید. همان طور که پیش از این نیز ذکر شد، تابلوی تبلیغات محیطی در آزاد راه باید از ابعاد، رنگ بندی و…به گونه ای هوشمندانه بهره ببرد تا در کوتاه ترین زمان، بیش ترین اثر گذاری را داشته باشد.

بخش پایینی تابلوی تبلیغات برند اروا در آزاد راه رودهن نیز دارای رنگ سفید است که انتخاب این رنگ در بخش پایینی تابلو نیز اهدافی را به دنبال داشته است. در حالی که تابلوی برند اروا اره زنجیری بنزینی مشکی رنگ را مورد تبلیغ و معرفی قرار داده است؛ بهترین رنگ برای پس زمینه، بی شک سفید خواهد بود که می تواند با ایجاد یک تضاد مناسب، نظر بیننده را به محصول سیاه رنگ جلب نماید.

مطالب پیشنهادی ما

بررسی تبلیغات طرح ترافیک راهنمایی و رانندگی

اندازه و رنگ فونت انتخابی در تبلیغات برند اروا

برای آن که تبلیغ یک محصول موثر واقع گردد و سوددهی برای شرکت تولید کننده به دنبال داشته باشد، لازم است تا فونت های قرار گرفته در تابلو تبلیغات محیطی به درستی انتخاب گردند و از دور نیز واضح و خوانا باشند. جالب است بدانید که فونت های انتخابی در تابلو های تبلیغات محیطی نیز دارای استاندارد های خاصی است که برای آگاهی از آن لازم است تا حتما از مشاوران تبلیغات محیطی، کمک بخواهید.

رنگ فونت انتخابی نیز باید دارای هارمونی با رنگ های اصلی و پس زمینه باشد که این امر نیز در تابلوی تبلیغاتی اروا به خوبی رعایت شده است. در بخش بالایی و اولیه تابلو که قرمز رنگ است، فونت ها سفید رنگ هستند و در بخش پایینی که بک گراندی سفید رنگ دارد، فونت ها مشکی و قرمز هستند تا هم هارمونی نوشته ها و پس زمینه در این تابلو رعایت گردد و هم به طور همزمان نوشته ها به خوبی خوانده شوند.

بخش بندی موضوعی در تابلو تبلیغات برند اروا

یکی از اعمال هوشمندانه و جذاب در تابلوی تبلیغات محیطی برند اروا بی شک بخش بندی موضوعی آن است. طراحان و مشاوران تبلیغات در تهیه تابلوی تبلیغات برند اروا دست به ابتکاری کارآمد و موثر زده اند و بخشی از تابلو را به طور ویژه، تنها به تبلیغ نام برند اروا و معرفی اسم آن به بینندگان اختصاص داده اند و سپس در بخش دیگری از تابلو که همان بخش پایینی است، به چاپ عکس محصول ارائه شده پرداخته اند.

نقد و بررسی تبلیغات برند اروا در رودهن

نصب تابلو تبلیغات برند اروا در محلی مناسب

در پایان لازم به ذکر است که انتخاب محلی مناسب برای نصب تابلوی تبلیغات محیطی یکی از موثر ترین عوامل در تبلیغات موفق و کسب سود است. اگر چه نصب یک تابلوی تبلیغات محیطی در پایان طراحی تابلو های تبلیغاتی صورت می پذیرد، اما حائز اهمیت بسیار زیادی است به گونه ای که اگر محل مناسبی انتخاب نگردد، تمامی زحمات و تلاش های صورت گرفته گروه مشاوران و متخصصان تبلیغات بی ثمر خواهد بود.

تابلوی تبلیغات برند اروا در محل مناسبی نصب شده است زیرا دقیقا در کنار خیابان قرار دارد و به این معنی است که تابلو تبلیغات محیطی دارای فاصله و زاویه دیدی مناسب و منطقی با چشم افراد قرار دارد و علاوه بر آن موانعی همچون تیر برق، درخت و…نیز جلوی دید افراد را نخواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی ما

دلایل وجود تبلیغات محیطی ضعیف در ایران چیست؟

شایان ذکر است که برای حضور موفق در هر عرصه ای، از جمله تبلیغات باید با مشاوران متخصص و طراحان زبده مشورت صورت گیرد تا تبلیغاتی موثر و سود ده به دنبال داشته باشد. مشورت با متخصصان کاربلد می تواند موفقیتی بزرگ را در پی داشته باشد زیرا حضور بدون تخصص در دنیای پرهیاهوی تبلیغات جز هدر رفتن سرمایه، نتیجه ای به دنبال نخواهد داشت.

Related Articles

یک نظر دهید