خانه مقالات با فری لاندر ۲ شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

با فری لاندر ۲ شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

دسامبر 19, 2018
با فری لاندر ۲ شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

آشنایی با شرکت خودروسازی لند روور و تاریخچه آن

شرکت بریتانیایی خودرو سازی لند روور ( به انگلیسی: Land Rover ) به جهت ساخت ماشین های چهار چرخ محرک  شهرت دارد و هم اکنون عضو و زیر مجموعه ای از گروه جگوار لند روور به حساب می آید. این شرکت از سال ۲۰۰۸ به کمپانی هندی تاتا موتورز تعلق دارد، که خود شرکت تابعه‌ای از گروه تاتا به شمار می آید.

با فری لاندر 2 شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

شرکت خودروسازی لند روور در سال ۱۹۴۸ توسط آقای وریس فردیناند ویلکس، رییس هیئت مدیره وقت گروه روور و با هدف تولید خودروهای چهارچرخ محرک تاسیس شد و اقدام به طراحی و راه‌اندازی خط تولید لند روور نمود. این شرکت در ابتدا زیر مجموعه کمپانی لیلا ند موتورز بود تا اینکه در سال ۱۹۶۷ شرکت بریتیش لیلا ند توانست شرکت روور را تصاحب و از آن خود کند. چند سال بعد و در پی آنکه شرکت روور به  ب ام و فروخته شد، برند لند روور نیز به این شرکت آلمانی اختصاص یافت.

مطلب پیشنهادی ما

کانسپت در تبلیغات چه ویژگی هایی دارد؟

مدیریت کمپانی ب ام و، برای نخستین بار در سال ۲۰۰۰ تصمیم به جدا سازی برند لند روور، از شرکت روور گرفت. کمی بعد و در اواخر سال ۲۰۰۰ شرکت خودروسازی لند روور به عنوان برند و شرکتی مستقل، به کمپانی فورد فروخته و واگذار شد.

در سال ۲۰۰۸ در حالی که شرکت هایی نظیر ماهیندرا، تا تا موتورز، مدیریت سرمایه سر بروس، تی ‌پی ‌جی کپیتال و شرکت مدیریت آپولو، به دنبال خرید لند روور بودند، در نهایت شرکت فورد تصمیم گرفت شرکت لند روور و هم چنین شرکت جگوار کارز که زیر مجموعه هایش بودند را به صورت هم زمان به شرکت تا تا موورز واگذار نماید.

با فری لاندر 2 شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

در ماه ژوئن سال ۲۰۰۸ به دنبال ادغام شدن شرکت های جگوار کارز، لند روور و رنجرور، گروهی به عنوان جگوار لند روور و تحت مدیریت تا تا موتورز شکل گرفت. شرکت خودروسازی لند روور توانسته است تا تاریخ ماه مارس ۲۰۱۲ به‌ عنوان زیرمجموعه‌ ای از جگوار لند روور، تعداد  ۲۵۱٫۶۳۲ دستگاه خودرو را تولید نماید.

شرکت خودروسازی لند روور تا به امروز مدل‌ های زیادی را عرضه کرده و هم اینک ۳ مدل از خودرو ها ی این شرکت به نام ‌های لند روور دیسکاوری، لند روور دیفندر و لند روور فری ‌لندر، در خط تولید کارخانه‌ های لند روور قرار دارند.

مطلب پیشنهادی ما

ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

در ادامه این مطلب به بررسی یکی از بیلبورد های تبیلغاتی خلاقانه و جالب شرکت شرکت خودروسازی لند روور که به اجرا در آمده است می پردازیم.

با فری لاندر ۲ شرکت لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

طرحی در تصویر زیر مشاهده می نمایید FREELANDER 2. OVERCAME ALL OBSTACLES نام دارد و مربوط به خودرو فری لاندر ۲ محصول شرکت خودروسازی لند روور می باشد. در ایده این بیلبورد جذاب و خلاقانه که در یکی از جاده های کشور برزیل به اجرا در آمده است تلاش شده است تا قدرت این مدل از ماشین های شرکت لند روور بیان شود. برای رساندن این منظور قسمتی از بیلبورد که به شکل جاده است را به هم پیچیده اند به صورتی که گویا خودروی فری لاندر ۲ که در تصویر وجود دارد از این بخش جاده نیز عبور کرده است و این بدان معناست که این خودرو قادر است از هر مانعی گذر کند.

 

با فری لاندر 2 شرکت خودروسازی لند روور بر هر مانعی غلبه کنید

این بیلبورد جالب و خلاقانه را آژانس تبلیغاتی Filadélfia که در برزیل قرار دارد در تاریخ فوریه ۲۰۰۹ به اجرا در آورده است. مدیریت خلاقیت این بیلبورد که  را Dan Zecchinelli بر عهده داشته است و مدیریت هنری این پروژه را هم Márcio Doti و  Sandro Martini انجام داده اند و کارعکاسی این طرح نیز بر عهده Stock بوده است.

Related Articles

یک نظر دهید