خانه مقالات تبلیغات به سبک چاکلز در خیابان ها

تبلیغات به سبک چاکلز در خیابان ها

دسامبر 23, 2018
تبلیغات به سبک چاکلز در خیابان ها

امروزه این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که تبلیغات یکی از روش های بسیار مناسب و به روز برای اخذ مشتری و جلب توجه مخاطب خود جهت ترغیب برای خرید است. تبلیغات یکی از اقدامات هوشمندانه و در عین حال ساده ای است که بسیاری از برندهای معروف در جهت افزایش میزان فروش و شهرت خود برای انجام ان به نحو احسن هزینه و وقت بسیار زیادی را صرف می کنند.

 

تبلیغات چاکلزی:

امروزه در سطح شهر روش جدیدی از تبلیغات به وجود آمده است که بسیار بر سر زبان ها افتاده و در میان مردم جا باز کرده است. تبلیغات چاکلزی روشی است که بر ذهن مخاطب بسیار ماندگار خواهد بود و باعث جذب مخاطب در دراز مدت می شود. در این روش نام چاکلز بر روی یک کامیون نقاشی شده و کامیون مورد نظر با سرعت بسیار پایینی در سطح شهر حرکت می کند و همین موضوع باعث می شود تا افراد به راحتی تبلیغ را دیده و با آن بیشتر آشنا شوند.

تبلیغات به سبک چاکلز در خیابان ها

چرا تبلیغات روی کامیون؟

ماشین های بزرگ مانند کامیون امروزه به یکی از ابزارهای بسیار مناسب جهت تبلیغات و جذب مخاطب برای خرید و سرمایه گذاری شده اند. این وسایل نقلیه بسیار سنگین بوده و برای ثبت تبلیغات بسیار تصمیم هوشمندانه ای می باشد. بهترین مکان برای ثبت تبلیغات بر روی کامیون سمت چپ و قسمت عقب این وسایل نقلیه می باشد.

مطالب پیشنهادی ما

رعایت اصل تمایز در تبلیغات چه اهمیتی دارد؟

به دلیل سنگین بودن و اندازه ی بسیار بزرگ آن ها بسیاری از ماشین ها یا در پشت کامیون ها مشغول حرکت بوده و یا در سمت چپ مشغول سبقت گرفتن برای عبور هستند به همین دلیل در حین عبور و یا قرار گرفتن پشت این ماشین ها می توانند به راحتی تبلیغات و یا دیگر موارد را مطالعه کرده و از تبلیغ مورد نظر آگاه شوند. از طرفی خلاقیت نقاش و یا گرافیست برای پیاده کردن طرح تبلیغاتی خود نیز می تواند تاثیر بسیار مهم و حیاتی برای جذب مخاطب داشته باشد.

تبلیغات به سبک چاکلز در خیابان ها

چاکلز و روش تبلیغاتی آن:

شرکت چاکلز امروزه به یکی از شرکت هایی تبدیل شده است که روش های تبلیغاتی منحصر به فرد خود را داشته و باعث افزایش میزان فروش خود و از طرفی شهرت برند کارخانه خود شود. این شرکت از ک کامیون قدیمی و کهنه استفاده ی بسیار هوشمندانه ای کرده است به طوری که در اکثر مواقع این کامیون بدون بار در سطح شهر تردد می کند اما هدف و وظیفه ی اصلی خود را به نحو احسن اجرا می کند.

مطالب پیشنهادی ما

کانسپت در تبلیغات چه ویژگی هایی دارد؟

تبیلغ شرکت چاکلز و القای آن به مردم در سطح شهر آن هم توسط یک کامیون قدیمی که در اکثر موارد با سرعت بسیار پایین و با موتوری بسیار ضعیف در میان ماشین های مردم و در بزرگراه ها و خیابان ها تردد می کند یکی از روش های بسیار هوشمندانه و حرفه ای برای جلب توجه مشتری و مخاطب مورد نظر خود است.

مقرون به صرفه بودن تبلیغات به روش چاکلز:

نکته و موضوع دیگری که درمورد این شرکت و روش تبلیغاتی آن جالب توجه است این می باشد که قیمت و هزینه ی تمام شده رای این روش تبلیغاتی در شرکت چاکلز بسیار پایین و مقرون به صرفه است. تمام چیزی که برای تبلیغ نیاز است یک کامیون، راننده ، سوخت جهت تردد در سطح شهر و یک طراح حرفه ای است که تبلیغ مورد نظر را بر روی کامیون طراحی و نقاشی کند است. به راحتی می توان توسط این موارد تبلیغ کرده و مخاب خود را برای خرید محصول مورد نظر جذب کنیم.

مطالب پیشنهادی ما

ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

 

آسیب این روش تبلیغاتی به محیط زیست:

تنها ایرادی که می توان از این روش تبلیغاتی گرفت، آسیب آن به محیط زیست است. آلودگی هوا می تواند یکی از مضرات تبلیغات به روش چاکلز باشد که می تواند در بلند مدت با گذر زمان مشکلات عدیده ای را برای جامعه ی ما پدید آورد.

Related Articles

یک نظر دهید