خانه مقالاتخلاقیت در تبلیغات تبلیغ خلاقانه اجاق گاز توسط ایلیا استیل

تبلیغ خلاقانه اجاق گاز توسط ایلیا استیل

دسامبر 5, 2018
تبلیغ خلاقانه اجاق گاز توسط ایلیا استیل

اجاق گاز یکی از اقلام ضروری آشپزخانه هر خانه است و هر خانواده در خانه اش حداقل یک اجاق گاز دارد. شرکت های می توانند در زمینه فروش اجاق گاز موفق باشند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت نسبت به دیگر شرکت ها برتری داشته باشند. البته نباید نقش تبلیغات محیطی را دست کم گرفت چون امری ضروری است. ایلیا استیل یکی از شرکت های موفق در تولید لوازم آشپرخانه است که برای معرفی اجاق گازهای خود از تبلیغ خلاقانه ای استفاده کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

معرفی شرکت ایلیا استیل

گروه صنعتی فردوس کاران امید معروف است به ایلیا استیل که نام تجاری آن ها می باشد. این شرکت بزرگ در زمینه تولید لوازم آشپرخانه فعالیت دارد و برای ساخت آن ها از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات اتوماتیک ایتالیایی و مواد اولیه باکیفیت استفاده می کند. همچنین ایلیا استیل از قطعات وارداتی عالی مانند سرشعله و شیرآلات SABAF ایتالیا، شیشه SCHOTT آلمان و… استفاده می کند. اجاق گاز های این شرکت بسیار معروف هستند و کمتر کسی پیدا می شود که اجاق گاز ایلیا استیل را نشناسد و از آن استفاده نکند.

تبلیغات خلاقانه ایلیا استیل

همانطور که می دانید در این عصر تبلیغات حرفه ای یکی از لازمه های پیشرفت هر شرکتی است و برندهای مختلف باید این موضوع را با اهمیت بدانند تا فروش شان افزایش پیدا کند. چون اصلی ترین رکن فروش تبلیغات حرفه ای است که مشتری بتواند آن را ببیند و اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشد تا به خرید آن کالا اقدام کند. تبلیغات خوب و حرفه ای می تواند خیلی خوب کار را معرفی کند و افراد زیادی را به خود جذب کند تا با اینکار هم برندسازی انجام شود و هم میزان فروش شرکت افزایش پیدا کند.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

تبلیغات خلاقانه اکواریوم

تبلیغات خلاقانه ایلیا استیل

همین موضوع باعث شده است که گروه صنعتی ایلیا استیل به سمت تبلیغات خلاقانه و حرفه ای برای معرفی محصولات خود روی بیاورد. در بیلبوردهای تبلیغاتی قبل از عید این شرکت تصمیم گرفت تبلیغ خلاقانه ای در خصوص سینک های ظرفشویی خود انجام دهد و آن هم این بود که یک تصویر از سینک ظرفیشویی به شکل ماهی با پشت زمینه آبی طراحی کرد و آن را در بیلبوردهای تبلیغاتی سال نو با پیام “سال ماهی داشته باشین!” نصب و اکران کرد.

تبلیغات خلاقانه ایلیا استیل

همچنین ایلیا استیل در یک تابلو تبلیغاتی خلاقانه دیگر به معرفی اجاق گازهای خود پرداخته است که پیام آن عبارت “گازشو نگیر; اجاق گازشو بگیر!” می باشد که آن هم با پس زمینه مشکی و همراه با شعله گاز به صفحه کیلومتر ماشین تشبیه شده است که در ابتدا حامل پیام ترافیکی برای رانندگان می باشد و عبارت گازشو نگیر اشاره به سرعت کم حین رانندگی دارد و سپس در ادامه به معرفی اجاق گاز ایلیا استیل می پردازد و آن را با عبارت اجاق گازشو بگیر و با تصویر شعله های فروزان آن قدرت این گاز را به نمایش در می آورد.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

کوئیک سیلور و سبک تبلیغات خلاقانه آن

در میان رنگ های خنثی، مشکی قوی ترین رنگ است و بسیار سنگین و شیک می باشد. شرکت ایلیا استیل در تبلیغات اجاق گاز خود از این رنگ استفاده کرده است و در کنار آن رنگ سفید را هم بکار برده است که این موضوع جذابیت این تبلیغ را کاهش داده است و یک نقطه ضعف بسیار بزرگ به حساب می آید و این موضوع باعث شده است که این بیلبورد تبلیغاتی از سود مخاطبین کمتر مورد توجه قرار گیرد.

با توجه به اینکه گروه تبلیغاتی ایلیا استیل اقدام به اجرای ساده این تبلیغ کرده اند و خلاقیت زیادی در آن بکار نبرده اند ولی نسبت به سایر رقبای خود، از یک ایده منحصر به فرد استفاده کرده است که در جای خود قابل تقدیر می باشد.

Related Articles

یک نظر دهید