خانه مقالاترسانه های تبلیغاتی لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی

سپتامبر 23, 2018
لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی یکی از انواع تبلیغات محیطی شهر است که جزو جدیدترین مدل ها می باشد. لایت باکس تبلیغاتی برای مکان های متفاوت مانند رستوران ها، محیط های نمایشگاهی، مراکز تجاری، پیاده رو ها و هر جایی که نیاز به تبلیغات دارد، طراحی و نصب می شود. یکی از دلایل انتخاب لایت باکس تبلیغاتی برای تبلیغات محیطی، جذابیت فوق العاده انواع مختلف آن ها می باشد. با یک طراحی خاص می توان نگاه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد تا بازدهی بالایی برای تبلیغات بدست اورد. این مدل تبلیغاتی مدرن، امروز مورد توجه بسیاری از شرکت های تجاری برای بدست اوردن بازار مناسب قرار گرفته است.

با پیشرفت جامعه بشری شاهد تولد تکنولوژی های متفاوت در تمام زمینه ها هستیم. پدیده تبلیغات برای همسو شدن با سرعت پیشرفت بشر، نیاز به نوآوری دارد. اهمیت موضوع تبلیغات امروزه به یکی از حیاتی ترین موارد برای پایداری در بازار تجارت تبدیل شده است. همواره نیاز به نوع جدیدی تبلیغات برای دیده شده توسط مخاطب نیاز داریم. جدید ترین و مدرن ترین مورد در صنعت تبلیغات، لایت باکس تبلیغاتی است که مورد توجه بسیاری از شرکت های تجاری و صاحبین کسب و کار قرار گرفته است.

برای اشنایی با لایت باکس تبلیغاتی، انواع و موارد استفاده آن با ادامه مطالب همراه ما باشید.

لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی چیست؟

لایت باکس تبلیغاتی برای رستوران ها، کافی شاپ ها، پیاده رو ها و در کل هر فضایی که نیاز به تبلیغات داشته باشد، طراحی می شود. در لایت باکس تبلیغاتی، طرح مدنظر سفارش دهنده را طراحی می کنند. فضای مورد نظر لایت باکس تبلیغاتی عموما به صورت جعبه با ارتفاع متفاوت است. بعد از طراحی، نوبت به نور پردازی می رسد. نور داخل جعبه به طرح تابیده و آن را شبیه به یک تلویزیون می کند. اساسا لایت باکس تبلیغاتی به صورت یک رو، دو رو و چهار رو طراحی می شود که شما می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید.

در برخی از نمونه های جدیدتر لایت باکس تبلیغاتی در دسته بندی های دو رو و چهار رو، در زیر جعبه چرخ دنده ای قرار داده می شود تا لایت باکس تبلیغاتی شما حالت گردان داشته باشد.

مطلب پیشنهادی ما

تابلو شهری و ۶ مکان ایده ال برای آن

چرا از لایت باکس تبلیغاتی استفاده می کنیم؟

لایت باکس تبلیغاتی به دلیل طراحی منحصر به فرد خود در ابعاد مدنظر قابلیت تولید و ساخت را دارا می باشد. این نوع تبلیغات محیطی مناسب برای انواع فروشگاه ها، نمایشگاه ها، رستوران ها و.. می باشد. طراحی خاص این محصول با نور پردازی جالب آن در تمام محیط ها باعث جلب توجه مخاطب می شود.

لایت باکس تبلیغاتی یکی از راهکار های مهم تبلیغاتی در فروشگاه ها و مراکز تجاری برای معرفی خود به مخاطب هستند. این دسته از تبلیغات محیطی شهر امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از برند ها و شرکت های تجاری برای معرفی خود یا حتی معرفی محصول جدید خود از لایت باکس تبلیغاتی استفاده می کنند. نشان، نام تجاری و محصول مورد نظر خود را بر روی لایت باکس تبلیغاتی طراحی کرده و در اختیار فروشگاه ها و مراکز تجاری سطح شهر قرار می دهند.

لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی نسبت به دیگر دسته بندی های تبلیغات محیطی شهر، نیاز به هزینه کمتری برای طراحی و ساخت دارد. در نتیجه ارزان قیمت بودن لایک باکس تبلیغاتی، یکی از دلایل مهم محبوبیت آن است. این مدل های تبلیغاتی به دلیل تنوع بالایی که دارند همواره نظر مخاطب را به خود جلب می کنند. پس می توان گفت با وجود هزینه کمتری که برای لایت باکس های تبلیغاتی متحمل می شوید، شاهد بازدهی بالایی در بین مخاطبین و دیگر شرکت های تجاری خواهید بود.

مکان های مناسب برای لایت باکس تبلیغاتی

  • لایت باکس تبلیغاتی در مترو
  • لایت باکس تبلیغاتی در نمایشگاه ها
  • لایت باکس تبلیغاتی در مراکز تجاری
  • لایت باکس تبلیغاتی در پیاده رو ها

لایت باکس تبلیغاتی در مترو

در شهرهای بزرگ روزانه شاهد افزایش جمعیت و تردد هستیم. معضل ترافیک به یکی از موارد جدا نشدنی در مسیر های شهری تبدیل شده است. روزانه افراد بسیار بالایی برای انجام امور جاری زندگی خود نیاز به رفت و آمد در شهر را دارند. برای کاهش ترافیک سطح شهر استفاده از وسایل نقلیه عمومی بهترین پیشنهاد است. در بین لوازم نقلیه عمومی، استفاده از مترو جایگاه ویژه ای دارد. زیرا در تمام فصول سال دارای هوای مطلوب بوده و با ترافیک مواجه نخواهیم شد.

به طور میانگین در طول روز حدود دو هزار نفر از این سامانه حمل و نقل استفاده می کنند. برای داشتن یک تبلیغات پر سود همواره نیاز به یک محیط مناسب و پر بازدید هستیم. بنابراین یکی از مکان های مناسب قرار گیری لایت باکس تبلیغاتی، ایستگاه های مترو می باشد. مسافرین مترو در دو محل با سرعت کمتری حرکت می کنند. در محدوده گیت بلیط معمولا با سرعت حرکت کمتری مواجه هستیم.پس پیشنهاد اول برای لایت باکس تبلیغاتی در مترو، محدوده گیت بلیط است.

مسافر بعد از آن که به داخل محیط مترو وارد می شود، با به سمت سکو ها حرکت کند. در محیط سکو معمولا باید به انتظار قطار ها نشست. پس دیگر از محل های قرار گیری لایت باکس تبلیغاتی در مترو ، سکوها هستند. مخاطب در این قیمت تعداد بسیار بالایی دارد و ما زمان مناسبی در اختیار داریم تا پیام تبلیغاتی خود را منتقل کنیم.

لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی در نمایشگاه ها

سالانه نمایشگاه های زیادی در سطح داخلی و بین المللی در حال برگزاری می باشد. محیط نمایشگاه یکی از بهترین فرصت ها برای معرفی شرکت تجاری و برند خاص ما می باشد. نمایشگاه ها دارای بازدید کننده های داخلی و خارجی هستند که هر سال برای دیدن محصولات جدید به آن جا مراجعه می کنند. در محیط های نمایشگاه به دلیل تنوع بالای محصولات، شرکت های تجاری و برند های مختلف، نیاز به یک تبلیغات مناسب احساس می شود.

مطلب پیشنهادی ما

مبلمان شهری چیست و دانستنی هایی درباره آن

لایت باکس تبلیغاتی یکی از بهترین موارد برای تبلیغات محیطی در نمایشگاه ها هستند. این نوع تبلیغات به دلیل جذابیتی که دارند نظر انبوهی از بازدید کننده ها را به خود جلب می کنند. پس ما شاهد یک جامع آماری بالا و در نتیجه بازدهی خوبی خواهیم بود. با توجه به محل مدنظر شما برای قرار دادن لایت باکس تبلیغاتی، می توانید یکی از محیط های باز نمایشگاه یا داخل سالن ها را انتخاب کنید. ولی توجه کنید با انتخاب هر یک از این دو محیط بازدهی بالایی بدست می اورید.

لایت باکس تبلیغاتی در مراکز تجاری

با گسترش پدیده شهر نشینی، نیاز افراد جامعه به محصولات مختلف افزایش پیدا کرد. روزانه تعداد بسیار بالایی از افراد برای خرید در سطح شهر تردد می کنند. مراکز تجاری در واقع ساختمان های بزرگی هستند که با تمرکز تعداد بالایی مغازه، هم دارای تنوع محصول هستند و هم افراد را برای خرید با تردد کم تر مواجه می کنند. پس مراکز تجاری یکی از مقصد های افراد در سطح شهر است. با توجه به موارد یاد شده در مراکز تجاری ما شاهد انبوهی از جمعیت هستیم.

در این بازار شلوغ برای جلب مشتری و بدست آوردن سود بیشتر در درجه اول نیاز است که ما به خوبی دیده شویم. لایت باکس تبلیغاتی بهترین گزینه برای تبلیغات در محیط مراکز تجاری است. روزانه و در شلوغی های مراکز تجاری ما نیاز داریم که یک تبلیغات جذاب و متنوع را عرضه کنیم. لایت باکس تبلیغاتی معمولا توقع ما در تمام زمینه های بازدهی را بر آورده می کند.

لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی در پیاده رو ها

در طول شبانه روز در تمام محیط شهری و پیاده رو ها ما شاهد رفت و آمد جمعیت بسیار بالایی هستیم. این جمعیت بسیار زیاد بهترین گزینه برای تبلیغات هستند. با گسترش جاده ها، همواره با زیاد شدن پیاده رو ها روبرو هستیم. پس گزینه بعدی برای قرار گیری لایت باکس تبلیغاتی، پیاده رو های سطح شهر می باشد. تنوع بسیار بالای طرح لایت باکس های تبلیغاتی و نورپردازی داخلی آن، دلیل جذب مخاطب خواهد بود. با نصب لایت باکس تبلیغاتی در پیاده رو ها شاهد معرفی بهتر برند و محصول خود به عموم مردم خواهیم بود. این خود یکی از دلایل بازدهی بالا خواهد بود.

مطلب پیشنهادی ما

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

انواع لایت باکس تبلیغاتی از نظر چاپ

  • لایت باکس کریستالی
  • لایت باکس ال ای دی
  • لایت باکس برای محیط های رو باز
  • لایت باکس آلومینیومی

لایت باکس تبلیغاتی کریستالی یکی از جدیدترین مدل ها می باشد که برای طراحی دکور در محیط های بسته و نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت این مدل از لایت باکس ها بسیار کمتر از سایر موارد می باشد. لایت باکس تبلیغاتی برای محیط های رو باز همان طور که مشخص است برای محیط های باز طراحی می شود که نسبت به سایر موارد دارای ضخامت بیشتری هستند. لایت باکس تبلیغاتی آلومینیومی برای استفاده در مترو طراحی می شوند و نور آن ها از طریق لامپ های SMD تامین می شود.

جمع بندی

لایت باکس تبلیغاتی یکی از جدیدترین روش های تبلیغاتی محیطی می باشد. این نوع تبلیغات نسبت به سایر گروه ها، شرکت های تجاری را متحمل هزینه های کمتری خواهد کرد. امروزه بدست اوردن بازار فروش برای حفظ موقعیت تجاری به مهم ترین اصل تبدیل شده است. با انتخاب یک جنس مناسب از انواع لایت باکس تبلیغاتی و یک محیط درست برای نصب آن، می توان شاهد بازدهی بالا از تبلیغات خود باشید.

Related Articles

یک نظر دهید