خانه مقالات نگاهی به کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

نگاهی به کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

دسامبر 12, 2018
نگاهی به کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

گروه صنعتی لینا

شرکت لینا در سال ۱۳۸۰ در پی احساس نیاز کشور به ارائه محصولات متنوع  در حوزه صنعت غذایی شروع به فعالیت نمود و با رویکرد سلامت محصولات و همین طور طبیعی بودن آن ها به ارائه اقلام مختلف غذایی پرداخت.  در سال ۱۳۹۲ این واحد بزرگ صنعتی – تولیدی توانست با تلاش مدیران خلاق و کارشناسان زبده خود علاوه بر رسیدن به اهدافی همانند کارآفرینی در منطقه، تولید محصولات و اقلام جدید را نیز در برنامه و دستور کار خود قرار دهد.

شرکت لینا همواره در ارائه خدمات و محصولات متنوع و متفاوت پیشگام بوده است، به طوری که درهمین راستا می توان به وجوه تمایزی  نظیر : به کارگیری رنگ طبیعی در محصولات برای اولین بار در ایران، استفاده از روغن های بدون ترانس برای اولین بار در ایران و دستیابی به تولید محصولات پروبیوتیک اشاره کرد. این شرکت با توجه به ارائه ی محصولاتی سالم و طبیعی، موفق شده است تا کنون تندیس ها و لوح های تقدیر بسیاری را از نهاد ها و سازمان های معتبر کشور دریافت نماید. بر همین اساس در ادامه نگاهی به کمپین تبلیغاتی شرکت لینا که در نقاط مختلف کشور به اجرا در آمده است خواهیم داشت.

کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

بررسی کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

به تازگی شرکت لینا بیلبورد های جالب و با رنگ و رویی زیبا را در سراسر کشور به نمایش گذاشته است. یکی از نوآوری های جدیدی که در این تبلیغات صورت گرفته است برجسته سازی بسته های لینا در بیلبورد ها می باشد که جذابیت خاصی به آن ها بخشیده است. یکی از اهداف کمپین تبلیغاتی شرکت لینا پوشش دادن بیلبورد ها و تبلیغات در کل شهر های کشور به خصوص در شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد می باشد که با به اجرا در آمدن این بیلبورد ها در همه ی ورودی ها و خروجی های این شهرها این مهم تا حدود زیادی به نتیجه رسید است.

مطالب پیشنهادی ما

تبلیغات پل عابر پیاده

اما یکی از نقایص این طرح استفاده از یک نوع تصویر گرافیکی ثابت در تمامی بیلبورد ها می باشد که با توجه به گسترده بودن تبلیغات می تواند یک نقطه ضعف به حساب بیاید. هم چنین تکرار شدن زمینه بنفش و عبارت ” تا حالا نخوردی لینا بوشار” در تمام بیلبورد های کمپین تبلیغاتی شرکت لینا حالت یکنواختی را برای مخاطبان به وجود می آورد که ممکن است توجه بیننده ها و مخاطبان را جلب نکند. در عوض اگر بیلبورد ها به گونه ای طراحی می شد که شخصیت های روی بسته محصولات در خارج از بسته ها به شکل جالب و خلاقانه ای به تصویر کشیده می شد بدون شک جذابیت بیشتری به طرح بیلبورد ها می داد و می توانست آن را به یک اثر ماندگار در ذهن بینندگان تبدیل کند.

شرک لینا درکمپین تبلیغاتی خود، تمامی بیلبورد ها را به تبلیغ بوشار کچاپ و بوشار پنیری اختصاص داده است در حالی که می توانست دیگر محصولات خود مثل لینا فنری، لینا حلقه ای، لینا لوله ای و… را نیز در این بیلبورد ها قرار دهد و این محصولات را نیز به تصویر بکشد. با این وجود شرکت لینا ضمن آرزوی سلامتی و خوشحالی برای تمام استفاده کنندگان محصولات غذایی، امید وار است تا با تولید محصولات جدید، همه ی سلیقه ها و ذائقه های مردم کشورمان را تامین کند و دوباره با بسته بندی ها و طراحی های نو پا به عرصه رقابت بگذارد.

مطالب پیشنهادی ما

استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

تصاویر استفاده شده در کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

شرکت لینا فقط تصویر دو محصول پر فروش خود را در این کمپین زیبا گنجنده است که این محصولات بوشار پنیری و بوشار کچاب هستند. هم چنین پیام شرکت لینا در این کمپین این می باشد که با لینا محصولات خوشمزه و متنوعی را همراه با رنگ طبیعی تجربه کنید.

کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

 

Related Articles

۱ نظر

سارا احمدزاده ژانویه 19, 2021 - 10:28 ب.ظ

سلام خواستم بدونم چطور میشود در تبلیغات شرکت لینا حضور داشت ،من از ورزشکاران معلول در تیم ملی هستم ،میخواستم بدونم چطور میشود که در تبلیغات این شرکت حضور داشت

Reply

یک نظر دهید