خانه مقالات آشنایی با نحوه تبلیغات محیطی شرکت مدیا موتورز

آشنایی با نحوه تبلیغات محیطی شرکت مدیا موتورز

دسامبر 13, 2018
آشنایی با نحوه تبلیغات محیطی شرکت مدیا موتورز

شرکت مدیا موتورز کمپین تبلیغات محیطی خود را به مناسبت نودمین سالگرد تاسیس ام جی، را در ماه رمضان برگزار کرد که در این مقاله به تمام جوانب این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

این جشنواره فروش از سوی شرکت مدیا موتورز در نقاط مختلفی از تهران روی استرابوردهای تبلیغاتی اجرا شد و این شرکت نمایندگی رسمی شرکت ام جی را در ایران دارند و تمام کارهای فروش آن را انجام می دهند و همچنین خدمات دهی هم بر عهده این شرکت می باشد.

مطالب پیشنهادی ما

نگاهی به کمپین تبلیغاتی شرکت لینا

تبلیغ جالب شرکت مدیا موتورز

شرکت مدیا موتورز در نزدیکی یکی از استرابوردهای تبلیغاتی خود که در یکی از بزرگراه های تهران قرار داشت یک دستگاه خودرو ام جی پارک کرده بود و این موضوع برای کارشناسان مجموعه تبلیغات محیطی بسیار جالب بود و این کار مدیا موتورز باعث افزایش جذابیت و خاص شدن این تبلیغات شده بود که قطعا تاثیر زیادی را بر روی افراد خواهد داشت.

این مسئله، یک اتفاق نادر بود که بسیار جالب بود و با توجه به اینکه این تبلیغ بیشتر برای دیدن سرنشینان اتومبیل های در حال گذر از بزرگراه بود و هدف اصلی آن ها بوده اند، اما مردمی که از پیاده رو عبور می کردند بیشتر به این تبلیغ جذب شدند، چون عابرین در ابتدا تبلیغات خودرو ام جی را روی بیلبورد مشاهده می کنند و بعد از آن خودرو را از نزدیک می توانند ببینند و همچنین می توانند آن را از نزدیک بررسی کنند که موضوع بسیار خوبی برای آن ها است و بیشتر تحت تاثیر این تبلیغ شرکت مدیا موتورز قرار می گیرند.

نحوه تبلیغات محیطی شرکت مدیا موتورز

چندین سال است که کارخانجات تولیدی و شرکت های مختلف بازرگانی که در حوزه های مختلف مانند صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی و… فعالیت دارند به سمپلینگ محصولات خود در فروشگاه های بزرگ و نمایشگاه های بین المللی اقدام می کنند که تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا نوع طعم و کیفیت محصولات و خدمات خود را به بازار هدف بچشانند که این روش تبلیغات بسیار موثر در حوزه بازاریابی و تبلیغاتی می باشد و مشتریان می توانند از این طریق خریدهای خود را به سرعت انجام دهند. شرکت مدیا موتورز هم از این قافله عقب نمانده است و به خوبی این موضوع را درک کرده است و به خوبی در حال اجرای آن می باشد.

مطالب پیشنهادی ما

نقد و بررسی تبلیغات رب گوجه فرنگی چین چین

معرفی شرکت مدیا موتورز

شرکت مدیا موتورز چند سال است که سابقه درخشانی در حوزه واردات خودرو به کشورمان ایران دارد و همیشه سعی کرده است که خودروهای طبق فناوری روز و استانداردهای بین المللی را برای مردم ایران مهیا کنند تا مردم بتوانند از خودروهای باکیفیت استفاده کنند. شرکت مدیا موتورز با تجربه زیادی که در طی این سال ها بدست آورده است و آشنایی با نیاز بازار کشور و همچنین آشنایی با سلیقه مردم ایران و مطالعاتی که در این خصوص داشته است، مفتخر است تا وعده ورود خودروهای باکیفیت و خاص را به کشور را اعلام دارد.

 

نحوه تبلیغات محیطی شرکت مدیا موتورز

اهداف مدیا موتورز

شرکت مدیا موتورز هدف آتی خود را بر مبنای رضایتمندی مشتریان خود قرار داده است و اصل مهم هم همین می باشد و از این طریق می تواند اعتبار خود را در بازار خودرو ایران افزایش دهد. همچنین این شرکت تعامل و تامین خدمات برای مشتریان خود را یک وظیفه می داند و سعی در اجرای بی نقص وظایف خود دارد.

شرکت مدیا موتورز اهداف بسیار والای دارد و برای اینکه به موفقیت برسد در نظر دارد که در مسیر خود به اهدافی مانند: ۱- رضایتمندی مشتریان ۲- گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش ۳- اعطای نمایندگی به متقاضیان در سراسر کشور ۴- پیاده سازی سیستم کسب و کار و تعامل با مشتریان طبق فناوری اطلاعات ۵- دستیابی به رتبه های برتر ارائه دهندگان خدمات خودرویی در کشور برسد و امیدوار هست با تلاش و پشتکار خود به این اهداف در ایران برسد.

Related Articles

یک نظر دهید