خانه مقالاتخلاقیت در تبلیغات کوئیک سیلور و سبک تبلیغات خلاقانه آن

کوئیک سیلور و سبک تبلیغات خلاقانه آن

نوامبر 18, 2018
کوئیک سیلور و سبک تبلیغات خلاقانه آن

کوئیک سیلور یکی از برند های موفق و معتبر در دنیای مد می باشد که در جزو تولید کننده های بزرگ لباس های ورزشی در جهان هم محسوب می شود. برند کوئیک سیلور برای اینکه به موفقیت های بیشتری در زمینه فروش محصولات خود دست یابد، شرایط بسیار مناسبی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. در ادامه این مقاله به نوع تبلیغات خلاقانه این برند خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

تاثیر تبلیغات خلاقانه در غذای کودک

آشنایی با تبلیغات محیطی برند کوئیک سیلور

کوئیک سیلور مانند دیگر برندهای معتبر و شناخته شده دنیا برای معرفی محصولات خود از تبلیغات محیطی استفاده می کند. انجام تبلیغات محیطی برای معرفی و فروش محصولات بسیار موثر است  و این برند سرمایه گذاری های بسیار زیاد در این زمینه انجام داده است که آن ها نتیجه داده اند و باعث افزایش فروش کوئیک سیلور شده اند. برای مثال می تواند به تبلیغات محیطی کوئیک سیلور جهت فروش محصولات زمستانه آن اشاره کرد که در یک تبلیغات محیطی خلاقانه و هنرمند کاپشن های خود را در نمای برفی با تخفیف ۳۰ درصدی به نمایش گذاشته اند. این کار هم باعث افزایش فروش محصولات این برند می شود و هم اینکه شرایط مناسبی را برای خرید مشتریان به وجود می آورد تا با هزینه کمتری کاپشن مورد نیاز خود را تهیه کنند.

تبلیغات خلاقانه کوئیک سیلور

همانطور که در تصویر بالا می بینید برند کوئیک سیلور در یک تبلیغ بسیار خلاقانه از عبارت ۳۰ – به همراه یک کاپشن استفاده کرده است که عبارت ۳۰ – علاوه بر نشان دادن دمای هوا و سردی آن محیط، به تخفیف ویژه کاپشن که برای جلب رضایت مشتریان خود است هم پرداخته است که با اینکار می توانند نظر خیلی از مخاطبان دیگر را هم جلب خود کند و این موضوع باعث افزایش فروش کاپشن های کوئیک سیلور می شود. همانطور که می بینید انجام تبلیغات درست خیلی می تواند به معرفی برند و فروش محصولات آن شرکت کمک کند.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

۱۲ روش برای ثبت تبلیغات خلاقانه

برند کوئیک سیلور هدف مهمی در پشت این تبلیغات خلاقانه دارد، آن هم این است که بتواند میزان فروش محصولات خود را افزایش دهد. کوئیک سیلور با تولید محصولات جدید و متنوع گامی بسیار جدی برای ارتقا محبوبیت و توسعه برند خود در بین مشتریان برمیدارد و رعایت اصول حرفه ای موجب شده است که آن ها بین ۱۰ برند معتبر اول دنیا قرار بگیرند.

چرا توسعه برند دارای اهمیت است؟

یکی از بخش های مهم در بحث برندینگ این است که بتوانید توسعه ی آن را به خوبی انجام بدهید چون این امر یک فرآیند نظام مند بازاریابی یکپارچه می باشد و افزایش تمرکز روی آن باعث شناخته تر شدن شما در کسب و کارتان می شود. برندینگ به صورت است که با افزایش تمرکز و آگاهی مصرف کننده شرایط رشد سهام در بازار را به وجود می آورد ولی این اصلی ترین استراتژی برندینگ نمی باشد چون هدف آن فراتر از موضوع بازاریابی می باشد. برند کوئیک سیلور به بحث توسعه برند خود بسیار ارزش قائل شده است که توانسته است به چهره شناخته شده و معتبری در زمینه پوشاک شود.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

خلاقیت در تبلیغات راهنمای SJ

اگر می خواهید به خوبی در ذهن مشتریان قرار بگیرید، باید از ابزارهای مانند تبلیغات، خلاقیت، نوآوری و… به خوبی استفاده کنید تا مشتریان به برند شما وفادار بمانند. مانند تبلیغ محصولات زمستانی برند کوئیک سیلور که در آن تمام این موارد را رعایت کرده است.

تبلیغات خلاق تاثیر زیادی در ماندگاری برند و محصولات در ذهن مشتریان دارند که اگر بتوانید از این ابزار به خوبی استفاده کنید موجب توسعه برند و افزایش فروش محصولات شما خواهد شد. شما نباید تحت هیچ شرایطی از یک نوع تبلیغات یکسان استفاده کنید چون اینکار خسته کننده می باشد و تاثیر گذاری اولیه خود را به مرور از دست می دهد. خلاقیت یک فرصت بسیار خوب برای توسعه برند شما می باشد.

Related Articles

یک نظر دهید