خانه مقالات نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

مارس 16, 2019
نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

تبلیغات تک ماکارون بخش اعظمی از بیلبورد های شهری و همچنین تبلیغات تلویزیونی و رادیویی را به خود اختصاص داده است. تبلیغات تک ماکارون با مورد استفاده قرار دادن ایده هایی نو سعی در ایجاد تفاوت در تبلیغات خود دارد تا گوی سرعت را  برباید از رقیبان پیشی بگیرد.

معرفی شرکت با سابقه و موفق تک ماکارون

شرکت تک ماکارون در سال ۱۳۷۳ با به کارگیری و خرید پیشرفته ترین وسایل تکنولوژی تولید ماکارونی از کشور سوئیس به طور رسمی فعالیت و تولیدات خود را آغاز نمود. هم راستا با تحولات تکنولوژی در کشور های اروپایی، شرکت تک ماکارون نیز در راستای تولید بهداشتی و تغذیه ای ماکارونی در مقیاس انبوه گام برداشت.

اهداف مهم تبلیغات تک ماکارون

بی شک از مهم ترین اهداف تبلیغاتی برای سرمایه گذاران این است که نام برند خود را ملکه ذهن افراد حاضر در جامعه کنند و با حضوری حرفه ای و موفق در این عرصه روزانه تعداد مشتریان شان را افزایش دهند. جلب اعتماد مشتریان به خوبی می تواند منتهی به سود دهی فراوان شود که مراجعه به مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات می تواند کلید یک موفقیت بزرگ باشد.

نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

تبلیغات تک ماکارون در بیلبورد های شهری

بیلبورد های شهری یکی از بهترین انتخاب ها برای تبلیغات یک برند هستند زیرا در مکان های شهری و پر تردد، تبلیغات در مقابل چشمان تعداد بسیار زیادی از افراد قرار می گیرد که این امر به افزایش شناخت و آگاهی مشتریان کمک می کند.

تبلیغات تک ماکارون در راستای معرفی بیش از ده مدل از انواع مختلف ماکارونی، دست به معرفی محصول زده است. شرکت تک ماکارون با سال ها سابقه فعالیت موفق، هم اکنون با استفاده از بهترین ماشین آلات روز دنیا، انواع ماکارونی را با کیفیت بین المللی به مشتریان ارائه می کند.

تحلیل و بررسی مهم ترین ویژگی های تبلیغات تک ماکارون در رودهن

در ادامه این مطلب به نقد و بررسی مهم ترین ویژگی های تبلیغات تک ماکارون در بیلبورد های مسیر آزاد راه تهران_شمال و رودهن اشاره خواهیم داشت:

  • طرحی ساده با ایده ای نو و جذاب
  • انتخاب شعار تبلیغاتی کوتاه و هدفمند
  • استفاده از لوگو در تبلیغات تک ماکارون
  • به کارگیری فونت مناسب برای شعار تبلیغات تک ماکارون
  • محل قرارگیری بیلبورد تبلیغات تک ماکارون در آزادراه رودهن

مطالب پیشنهادی ما

بررسی تبلیغات زمین فوتبال و ویژگی های آن

طرحی ساده با ایده ای نو و جذاب

تبلیغات تک ماکارون که برای محصولات ماکارونی مدل رشته ای در نظر گرفته شده است با طرحی نو و متفاوت به خوبی قادر خواهد بود تا نظر بینندگان را به سوی خود جلب کند و علاوه بر آن با گونه ای رشته ماکارونی را در سطح تابلوی تبلیغاتی آن هم با بک گراندی ساده و خلوت طراحی کرده اند تا همگان به ویژه کودکان که عاشق ماکارونی هستند، هوس کنند تا به زودی طعم آن را بچشند و از مصرف غذای مورد علاقه خود لذت ببرند.

تبلیغات تک ماکارون نصب شده در بیلبورد آزادراه رودهن به گونه ای طراحی گشته است که بخش غالب آن به تصویر چنگالی پر از ماکارونی رشته ای اختصاص یافته است تا تاکیدی بر نوع و شکل این محصول نیز داشته باشد.

نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

انتخاب شعار تبلیغاتی کوتاه و هدفمند

شعار تبلیغاتی مورد نظر یک برند تجاری، به خصوص برای بیلبورد های سطح شهر، لازم است تا بسیار کوتاه و البته هدف دار باشد. یک شعار چند وجهی بسیار بیش تر از یک شعار ساده، کارکرد موفق خواهد داشت. با انتخاب یک شعار هدفمند می توان با یک تیر دو نشان زد.

برای مثال در تبلیغات تک ماکارون شعار «طعم تکِ ماکارونی» انتخاب شده است که علاوه بر آن که به طور هوشمندانه نام این برند در وسط جمله استفاده می شود، در تبلیغات ماکارونی رشته ای به تک و منحصر به فرد بودن آن نیز اشاره می گردد.

مطالب پیشنهادی ما

مدل های مختلف جاذبه های تبلیغاتی

استفاده از لوگو در تبلیغات تک ماکارون

لوگو نشانه ای منحصر به فرد از یک برند است و در تبلیغات محصول مورد نظر باید به گونه ای مورد استفاده قرار گیرد که به خوبی در ذهن مخاطب برجسته سازی صورت گیرد تا در هنگام خرید، برای انتخاب محصول موثر واقع شود.

در تبلیغات تک ماکارون به خوبی از لوگوی این شرکت در بیلبورد های شهری موجود در رودهن استفاده شده است. بخش اعظمی از بیلبورد تبلیغات تک ماکارون به طرح لوگوی این شرکت اختصاص یافته است تا اهمیت توجه به نشانه‌ی یک کارخانه بیش از پیش نمایان گردد.

نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

به کارگیری فونت مناسب برای شعار تبلیغات تک ماکارون

علاوه بر آن که شعار تبلیغاتی برای بیلبورد های شهری باید آسان و کوتاه باشد، لازم است تا از اندازه فونتی استاندارد نیز برخوردار گردد تا از فاصله دور نیز به سادگی خوانده شود و نظر افراد را به سوی خود جلب نماید.

مشاوران و متخصصان تبلیغات تک ماکارون در بیلبورد های آزادراه رودهن به خوبی به این نکته توجه کرده اند و با به کار گیری شعاری کوتاه و ساده با ابعادی استاندارد و در خور توجه، به معرفی هر چه بهتر محصولات رشته ای تک ماکارون پرداخته اند.

نصب تبلیغات تک ماکارون در ارتفاع

در آزادراه تهران_شمال، تبلیغات تک ماکارون در بخش تپه مانندی که نسبت به سطح جاده دارای ارتفاع بلند تری است نصب شده که موجب می گردد تا از فاصله دور تری قابل مشاهده باشد. علاوه بر آن، تبلیغات تک ماکارون در مسیر تهران_ شمال در فاصله ای اندک با جاده قرار دارد و در مقابل آن نیز کابل ها و تیر برقی مانع دید آن نشده است که باعث گردیده تا هیچ مانع دیدی وجود نداشته باشد.

نقد و بررسی تبلیغات تک ماکارون

محل قرارگیری بیلبورد تبلیغات تک ماکارون در آزادراه رودهن

مسیر تهران_شمال و آزادراه رودهن در تعطیلات و به خصوص عید نوروز و تابستان، بیش ترین تردد را در جاده های کشور دارد. حجم بالای ترافیک در آزاد راه رودهن آن را به یکی از بهترین مکان های ممکن برای نصب و قرار گیری بیلبورد های تبلیغاتی تبدیل کرده است.

تردد بسیار زیاد افراد و رفت و آمد افراد با انواع سلیقه ها در این مسیر، بی شک محلی مناسب برای تبلیغات را فراهم می آورد. بنا به دلایل ذکر شده در خصوص ویژگی آزادراه مسیر تهران_ شمال، تابلو ها و بیلبورد های تبلیغاتی در این مسیر به صورت شبانه روز در مقابل دیدگان هزاران نفر قرار می گیرند.

مطالب پیشنهادی ما

بررسی تبلیغات محیطی در فرودگاه ها

سرمایه گذاری در ارائه تبلیغات در آزادراه رودهن یکی از مطمئن ترین راه ها برای دست یابی به سود دهی کلان سرمایه گذاران خواهد بود و شرکت های با سابقه با تکیه بر تجربه خود و تخصص مشاوران تبلیغات چنین محل های پر ترددی را برای تبلیغات محصول خود انتخاب می نمایند.

Related Articles

یک نظر دهید