خانه مقالات بررسی تبلیغات وین کارت بانک سامان

بررسی تبلیغات وین کارت بانک سامان

ژانویه 8, 2019
بررسی تبلیغات وین کارت بانک سامان

وین کارت یک کارت بانکی پر کاربرد است که به عنوان یکی از فعالیت های مهم باشگاه مشتریان بانک سامان به حساب می آید. باشگاه مشتریان یک کمپین موفق در این بانک است. از جمله شعارهای بانک سامان در مورد وین کارت خوش گذشتن سفر و خرید با این کارت است. و یکی از مزایای مهم آن طرحی است که در آن هر ماه ۵ میلیارد ریال جایزه برای مشتریان خوش شانس در صورت برنده شدن در قرعه کشی وجود دارد.

مطالب پیشنهادی ما

رعایت اصل تمایز در تبلیغات چه اهمیتی دارد؟

معرفی دیگر فعالیت های بانک سامان

از دیگر فعالیت های این بانک می توان به حمایت از رویدادهایی در حوزه سلامت و پزشکی، فرهنگ و هنر، مباحث اجتماعی و محیط زیستی نیز اشاره نمود. در واقع این فعالیت ها طیف گسترده ای را شامل  می ‌شوند که از جمله آن ها می توان کمک مواردی مانند درمان کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص مانند سرطان، فعالیت هایی در جهت ساختن مدرسه در مناطق محروم، کمک به ساخت سوئیت سمفونی خلیج فارس و غیره را نام برد. همچنین این بانک تبلیغات محیطی را در پی این فعالیت ها در قالب تبلیغات وین کارت را مورد اجرا قرار داده است. از دیگر فعالیت های این بانک حمایت از تیم ملی والیبال کشورمان با استفاده از شعار ” پاس بده هموطن “می باشد.

بررسی تبلیغات وین کارت بانک سامان

معرفی طرح وین کارت بانک سامان

یکی از طرح های مهم کمپین باشگاه مشتریان “سفر با طعم سامان” است که زمان شروع آن از ابتدای مرداد در سال ۹۴ تا پایان بهمن ماه همان سال بوده است. از جمله مزایای این طرح آن است که مشتریان بانک سامان می توانستند با تکمیل عضویت خود در سایت مربوط به باشگاه مشتریان و سپس انجام تراکنش های متعدد امتیازهایی را به منظور شرکت در قرعه کشی، برای خود جمع آوری نمایند. در این طرح جوایزی نیز در نظر گرفته شده بود که این جوایز شامل ۱۰ تور لوکس مسافرتی به نقاط مختلف جهان بود.

مطالب پیشنهادی ما

ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

وین کارت بانک سامان چه مزایایی دارد؟

وین کارت بانک سامان را می توان در زمره یکی از جدیدترین و ساده ترین کارت های بانکی در نظر گرفته که علاوه بر داشتن تمامی  قابلیت های کارت های بانکی دیگر که در کیف پول همه افراد پیدا می شود مزیت ویژه دیگری نیز دارد. مزیت وین کارت سامان این است که با انجام فعالیت های بانکی مانند انتقال وجه، خرید، پرداخت قبض و غیره، امتیازهایی به مشتریان تعلق خواهد گرفت.

سپس در پایان هر ماه قرعه کشی پنج میلیارد ریال جایزه نقدی میان  مشتریان دارای امتیاز برگزار خواهد شد. همچنین این بانک طرح دیگری را نیز به اجرا گذاشته است که این طرح در راستای استفاده از درگاه ها و کاربرد فرهنگ سازی بانکداری الکترونیکی می باشد. و این طرح را در تبلیغات محیطی مربوط به وین کارت خود به کار برده است. در واقع وین کارت به معنای کارت برنده می باشد.

بررسی تبلیغات وین کارت بانک سامان

معرفی وین کارت در قالب بیلبوردهای تبلیغاتی

یکی از اقدامات بانک سامان به کاربردن بیلبوردهای تبلیغاتی وین کارت از ابتدای سال ۹۵ در شهرهای بسیار بزرگ می باشد. از جمله عبارات به کار برده شده بر روی این بیلبورد تبلیغاتی عدد ۵ میلیارد ریال است. استفاده از ستاره به جای سفر برای این عدد بر روی یک نوار آبی تیره این توجه مخاطبان را بیشتر خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی ما

کانسپت در تبلیغات چه ویژگی هایی دارد؟

همچنین در این بین برد تبلیغاتی بانک سامان وین کارت به شکل کرنومتری است که در آن تراکنش های بانکی مربوط به واریز و برداشت مشتریان و امتیازهای حاصل از آن را به منظور بالا رفتن شانس برنده شدن درقرعه کشی ماهانه را در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد. در حقیقت این تبلیغ دو مورد را مورد هدف خود قرار داده است اولین مسئله بالا بردن تراکنش های مالی توسط مشتریان و موضوع  دوم افزایش مشتریان خود می باشد.

Related Articles

یک نظر دهید