خانه اخبار و رویداد ها زیبا سازی شهر ایلام

زیبا سازی شهر ایلام

دسامبر 2, 2018
زیبا سازی شهر ایلام

استاندار ایلام در خصوص زیبا سازی شهر مرکز استان ایلام در جلسه ای با حضور شهردار، دیگر اعضای شورا، معاون عمرانی، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس سازمان برنامه و بودجه ومدیران کل دستگاه‌ های اجرایی مرتبط مطالبی را عنوان کردند. در این نشست ایشان اظهار داشتند که در این شهر یعنی ایلام که به منزله پیشانی استان می باشد، مبلمان شهری و مهندسی شهر سازی در آن باید به بهترین نحو ممکن اجرا شود؛ چرا که در هر استانی که حضور داشته ام، همیشه زیبا سازی مرکز استان در دستور کار خود قرار گذاشته ام.

زیبا سازی شهر ایلام

تغییر چهره شهر و زیبا سازی شهر ایلام در آینده ای نزدیک

ایشان در این جلسه ادامه دادند که : در آینده‌ای بسیار نزدیک قرار است که چهره شهر تغییر اساسی کند چرا که کارهای بسیار خوبی در سطح شهر برای زیبا سازی آن در حال انجام است و البته در شهر ایلام چند مشکل اساسی وجود دارد که باید در رفع این مشکلات تلاش های مهمی انجام شود.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

تبلیغات نادرست و بررسی جامع عواقب آن

رفع مشکلات اساسی در جهت زیبا سازی شهر ایلام

قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام مشکلات اساسی شهر ایلام را در این جلسه موارد زیر برشمرده و راه کارهایی در جهت رفع آن مشکلات و ایجاد زیبا سازی شهر ارائه نمودند:

  • ایشان با اشاره به ترافیک مرکز شهر ایلام به‌ عنوان یک مسئله مهم خواستار اجرای قانون در بحث پارکینگ‌ها شدند و در این باره اظهار کردند که : اقدامی که شهرداری باید نسبت به اجرای قانون در بحث تأمین پارکینگ استاندارد ساختمان‌ها انجام دهد بسیار مهم بوده و همچنین نباید اجازه دهد که در این خصوص کم کاری صورت بگیرد.
  • مسئله دیگر تأمین اعتبارات لازم برای سیل‌ بندی اصلی شهر ایلام است که فرسوده شده است، می باشد.
  • استاندار ایلام بحث بعدی را در خصوص مشکلات موجود در مدرسه شهید کرمی شهر ایلام اشاره کردند و ادامه داند که:  این فضای آموزشی می بایست با توجه به مشکلاتی که در بحث زلزله برای آن ایجاد شده است جایگزین گردد. ایشان در خصوص رفع این مشکل به بر قرار شدن تفاهم ‌نامه‌ ما بین شهرداری و آموزش و پرورش خبرداده و در خبر ادامه دادند که : فضای آموزشی آبرومندی با وسعت بسیار بیشتر در نقطه مناسب شهر و هم ‌زمان با تخریب این مدرسه و  تبدیل شدن محل آن به فضای سبز، ایجاد خواهد شد. و این مهم  در سال تحصیلی آینده به بهره‌ برداری‌ خواهد ‌رسید.

زیبا سازی شهر ایلام

زیبا سازی شهر ایلام با جابه جایی صنوف آلاینده

قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام در ادامه این جلسه با تأکید بر طرح جا به‌ جایی صنوف آلاینده از مرکز شهر ایلام و تأثیر آن بر زیبا سازی شهر، عنوان کرد: طرح ارائه شده در این مورد شامل در نظر گرفتن یک مکان مناسب برای ۶۰۰ واحد می باشد و باید هر چه سریع تر اقدامات لازم در این خصوص و نیز در زمان تعیین شده صورت گیرد.

رفع دو مشکل اساسی دیگر در جهت زیبا سازی هر ایلام

قاسم سلیمانی دشتکی به دو مشکل دیگر شهر ایلام اشاره کرده  و عنوان کردند که : باید این دو مسئله برای زیبا سازی شهر به سرعت و در زمان مقرر تعیین تکلیف شود. این دو مشکل شامل موارد زیر می باشند:

  • اولین بحث درباره ایجاد یک میدان میوه و تره بار در محل مناسب بیان گردید.
  • دومین مورد انتقال نمایشگاه‌ های خودرو به یک مکان مناسب عنوان شد.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

بررسی واکنش مردم به تبلیغات در محرم

در خواست مطالبات شهرداری ایلام

استاندار ایلام با اشاره به بحث مطالبات شهرداری ایلام خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۳۵ میلیارد تومان بدهی دستگاه‌های اجرایی به شهرداری ایلام پرداخت شد و با توجه به اینکه امسال نیز این موضوع در شورای برنامه‌ ریزی طرح می ‌‌شود، دستگاه‌ های اجرایی می بایست نسبت به پرداخت بدهی‌ های خود اقدام کنند.

Related Articles

یک نظر دهید