خانه مقالاتخلاقیت در تبلیغات ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

دسامبر 12, 2018
ایده تبلیغاتی نگاهی متفاوت در دنیای مدرن امروز

ایده تبلیغاتی یک نگاهی متفاوت

ایده تبلیغاتی جدید در واقع داشتن یک نگاهی نو به اطراف است. زمانی که از یک ایده تبلیغاتی جدید صحبت می کنیم در واقع به دنبال افزایش بازدهی هستیم. دنیای تجاری امروز با توجه به شدت رقابت همواره مملو از شرکت های متنفاوت در تمام زمینه هاست. تبلیغات می تواند این امکان را به ما بدهد تا در این بازار متنوع جایگاه خاصی بیابیم. اما سوال اینجاست که چه نوع تبلیغاتی بازدهی مدنظر ما را دارد؟

زمانی که به دنبال کسب سود بیشتر باشیم ناگزیر به سمت ایده تبلیغاتی می رویم. در اولین گام برای داشتن ایده تبلیغاتی مناسب باید خوب ببینیم. خوب دیدن به ما کمک می کند تا یه فضای مناسب را در نظر بگیریم. گام دوم استفاده از یک طراح عالی ست تا امکان ساختن رویای تبلیغاتی ما را ممکن سازد. در ادامه برخی نمونه های موفق را به شما معرفی می کنیم. پس تا انتها همراهمان باشید.

مطالب پیشنهادی ما

تیزر تبلیغاتی و بررسی ویژگی و نحوه ساخت آن

جامعه امروز سرشار از محیط های تبلیغاتی

یک نگاه کامل به فضاهای عمومی اطراف خود بیندازید. دنیای اطراف ما سرشار از فضاهای باز و مناسب برای پرداختن به یک ایده تبلیغاتی متفاوت است. تمام محیط های متفوت با توجه به میزان فضای باز و جمعیتی که مورد مخاطب ما قرار می گیرند زمینه پرداختن به یک ایده تبلیغاتی جدید را دارا هستند.

مطالب پیشنهادی ما

استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

اسانسور

با تغییر سبک زندگی در شهرهای بزرگ شاهد رشد روز افزون ساختمان های مرتفع هستیم. با پیشرفت علم و صنعت در زمینه جا به جایی دیگر نیاز به استفاده مداوم از پله احساس نمی شود. اسانسور ها یک اختراع پر طرفدار در دنیای امروز هستند. با توجه به تعدد سانسور ها در فضاهای مختلف برای پرداختن به یک ایده تبلیغاتی جذاب می توانیم از ان ها استفاده کنیم. با استفاده از یک طراحی گرافیکی منحصر به فرد در اسانسور و دیواره های اطراف ان انتظار یک باردهی عالی را می توانید داشته باشید.

ایده تبلیغاتی متفاوت

مترو

تا به حال به میزان ترافیک و حجم تردد در شهر های بزرگ توجه کرده اید؟ با تغییر سبک زندگی افراد حضور ان ها در سطح شهر بیشتر شده است. افزایش تردد و میل به حرکت سریع باعث توجه خاص به سبک تردد با مترو می شود. در شهر های صنعتی روزانه افراد زیادی برای حمل و نقل از مترو استفاده می کنند. با توجه به این نکته می توانیم از فضاهای مترو و امکانات داخلی قطار ها بری پرداختن به یک ایده تبلیغاتی خاص استفاده کنیم.

مطالب پیشنهادی ما

تبلیغات پل عابر پیاده

توجه داشته باشید محیط های مترو همواره انباشته از بیلبورد های تبلیغاتی است. برای داشتن یک بازدهی عالی باید از بهترین ایده ها در این فضا ها استفاده کنیم. پس پرداختن به یک کار فانتزی در کنار یک طرح گرافیکی متفاوت می تواند نتیجه جالبی در پی داشته باشد.

ایده تبلیغاتی متفاوت

بیلبورد های سطح شهر

بدون تردید بیلبورد های تبلیغاتی سطح شهر یکی از پر بارده ترین مکان های تبلیغاتی هستند. افراد بسیار زیادی روزانه مخاطب این بیلبورد ها قرار می گیرند. اما برای داشتن یک تبلیغات با بازدهی بالا باید ایده تبلیغاتی مناسبی را به مخاطب برسانیم. در واقع به دلیل تعداد بالای بیلبورد های تبلیغاتی برای جلب توجه همشهریان نیاز به یک طراحی گرافیکی متفاوت خواهیم داشت. در واقع برای پرداختن به ایده تبلیغاتی جدید همواره بیلبورد های سطح شهر بهنرین گزینه هستند. با توجه به هزینه های کار های تبلیغاتی یافتن یک مکان پر بازدید اولین اقدام باید باشد.

ایده تبلیغاتی متفاوت

جمع بندی

ایده تبلیغاتی خلاقانه باعث افزایش بازدهی و یافتن یک جایگاه مناسب در بین تمام شرکت های تجاری است. برای پرداختن به ایده های جدید در اولین گام باید فضای مناسبی برای به نمایش گذاشتن ان پیدا کنیم. سپس با تمرکز بر روی یک طرح گرافیکی و نصب ان در فضای مدنظر شاهد جلب نظر همشهریان خواهید بود.

Related Articles

یک نظر دهید