خانه مقالاتخلاقیت در تبلیغات ارتباط خلاقیت در تبلیغات با تابلو های نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی

ارتباط خلاقیت در تبلیغات با تابلو های نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی

ژانویه 2, 2019
ارتباط خلاقیت در تبلیغات با تابلو های نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی

خلاقیت در تبلیغات در دنیای مدرن امروز یکی از عناصر بسیار مهم برای موفقیت است. خلاقیت در تبلیغات نیز موضوعی جداناپذیر در زمینه ی جلب توجه مخاطب و در نهایت جذب مشتری است. این موضوع باعث شده تا بسیاری از طراحان صنعت تبلیغات و مدیریت اقدام به فعالیت های خلاقانه کنند. ماجرای تبلیغات برای نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی نیز در اصل یک ایده ی خلاقانه به منظور جلب توجه مخاطب برای انجام کار یا اصلاح طرز تفکری خاص بود. در این مقاله به بررسی این موضوع و بحث خلاقیت در تبلیغات میلواکی می پردازیم. با ما همراه باشید.

شهر میلواکی:

برای شما ممکن است جالب به نظر آید که شهر میلواکی بزرگ ترین شهر ایالت ویسکانسین می باشد. از طرفی شهر میلواکی سی مین شهر پرجمعیت در کشور ایالات متحده ی آمریکا به حساب می آید. پر جمعیت بودن شهر میلواکی از طرفی و بزرگ بودن وسعت آن باعث شده تا سالانه افراد بسیار زیادی برای بازدید و یا زندگی به این شهر وارد شوند. همین موضوع باعث شده است که موضوع خلاقیت در تبلیغات برای ایده های آگهی و جلب توجه عموم مردم به کار برده شود. اما قبل از این موضوع بهتر است کمی درمورد این شهر اطلاعات به دست آوریم.

ارتباط خلاقیت در تبلیغات با تابلو های نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی

موضوعی که جالب توجه است این می باشد که شهر میلواکی از نظر آثار دیدنی بسیار غنی است. به عنوان مثال موزه ی هنر میلواکی یکی از این گزینه ها می باشد. دانشگاه ویسکانسین شهر میلواکی یکی از برترین دانشگاه های این شهر بوده که بسیاری از دانشجویان آمریکایی و اروپایی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

تاریخچه شهر میلواکی:

در مورد تاریخ این شهر باید گفت که بسیاری  و از طرفی اولین گروه اروپایی در سال ۱۸۱۸ میلادی از این کشور عبور کرده و در این شهر ساکن شده اند. از طرفی طراحان آگهی از این مسیله به عنوان خلاقیت در تبلیغات نهایت استفاده را برده اند.  تبلیغاتی که جنبه ی تاریخی و خلاقانه داشته باشد را به راحتی در سطح شهر دید.

مطالب پیشنهادی ما

اهمیت رابطه تبلیغات و توسعه در سودآوری

میلواکی در لغت به معنی محل گرد هم آمدن آب می باشد. این واژه با گذر زمان و تغییرات سیاسی اجتماعی دستخوش تغییر شده و به این شکل درآمده است. ریشه ی کلمه ی میلواکی از لغت اومینوواکینگ گرفته شده است.

خلاقیت در تبلیغات نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی:

در واقع ایده ی تبلیغاتی برای این افراد به طوری طراحی شده بود که سعی شود مخاطب را برای انجام کاری ترغیب کند. در این تبلیغ نیز میزان تاثیر آن بر مخاطب به راحتی حس شد به طوری که افراد بسیار زیادی بعد از چاشنی وجود خلاقیت در تبلیغات نوجوانان بی خانمان اقدام به تغییر رفتار خود و به کارگیری طرز فکری جدید کردند.

ارتباط خلاقیت در تبلیغات با تابلو های نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شده است خلاقیت در تبلیغات این نوجوانان از افرادی ماهر و حرفه ای در زمینه ی مارکتینگ و سرمایه گذاری بود به طوری که اساس اصلی این تبلیغ خیرخواهانه و به منظور ابلاغ و القای پیامی خاص به مردم شهر میلواکی بود. این تبلیغ به طور کل توسط ساطمان حمایت از نوجوانان بی خانمان شهر میلواکی اجرا گردید. خلاقیت در تبلیغات را نباید فراموش کرد. وجود این ایده ی خلاقانه باعث استقبال گسترده ی مردم و سرمایه گذاری آن ها به منظور کمک به این نوجوانان بود.

هدف وجود خلاقیت در تبلیغات نوجوانان و جوانان شهر میلواکی چه بود؟

هدف این تبلیغ جذب کمک های مالی مردم به منظور ایجاد مکانی مشخص برای اسکان دادن به این نوجوانان و جوانان بی خانمان بود. ازطرفی بسیاری از این کمک ها به لطف وجود خلاقیت در تبلیغات مربوط به این افراد بی خانمان بود. تبلیغ درمورد افراد بی خانمان شهر میلواکی به نحوی صورت گرفته بود که بسیاری از مردم در نگاه اول حس می کردند که با یک جوان بی خانمانی روبرو شده اند که در گوشه ای از خیابان بر روی چند تکه روزنامه خوابیده است.

مطالب پیشنهادی ما

روش تبلیغات در شرایط بد اقتصادی

این تبلیغات به صورت سه بعدی در سطح شهر پخش شده و هدف اصلی آن نیز جمع آوری کمک های مالی برای این افراد بود. با گذر زمان و کمک های کسترده ی مردم تعداد این تبلیغات نیز در سطح شهر کاهش می یافت، در کنار ان تعداد جوانان و نوجوانان بی خانمان هم به همین نسبت کم تر گردید.این کمپین مثبت و خیرخواهانه به لطف آژانس های تبلیغاتی و افراد زبده در زمینه ی مارکتینگ برگزار گردید.

Related Articles

یک نظر دهید