خانه مقالات تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی و مرگ خاموش

تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی و مرگ خاموش

دسامبر 11, 2018
تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی و مرگ خاموش

خطرات گاز گرفتگی در فصول سرد سال

خطرات گاز گرفتگی در فصل هایی که نیاز به استفاده از لوازم گرمایشی باشد، بیشتر احساس می شود. سالانه افراد بسیار زیادی بر اثر استنشاق گاز مونو اکسید جان خود را از دست می دهند. خطرات گاز گرفتگی که به مرگ خاموش معروف است، در ابتدا باعث بیهوشی شخص و در نهایت منجر به مرگ می شود. در برخی موارد مشاهده شده که نشت گاز مونو اکسید باعث اتش سوزی نیز می شود.

 

تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی

با شروع سرمای هوا و افت دما، بسیاری از هموطنان اقدام به نصب بخاری می کنند. به دلیل نبودن دانش کافی در مورد نصب صحیح بخاری, رعایت نکردن نکات ایمنی در ساختمان ها، مشکلات مرتبط با دود کش ها و لوله های غیر استاندارد, هر ساله باعث بروز حوادثی مرتبط با خطرات گاز گرفتگی می شوند.

فرهنگ سازی با کمپین های تبلیغاتی

یکی از دلایل بسیار مهمی که خطرات گاز گرفتگی در منازل را تشدید می کند, نصب نامناسب لوله های تهویه بخاری می تواند باشد. در واقع با نصب غلط سیستم گرمایشی این خطرات همواره در حال تشدید است. در مجموع می توان بیان کرد اکثریت مردم جامعه اطلاعات درستی در زمینه خطرات گاز گرفتگی ندارد. این عدم اگاهی سالانه باعث مرگ افراد بسیار زیادی در فصول سرد سال می شود.

مطالب پیشنهادی ما

استیکر تبلیغاتی و مزیا و معایب آن

با توجه به مطالب یاد شده و در جهت کاهش مرگ همشهریان با خطرات گاز گرفتگی، نیاز به یک حرکت فرهنگی بزرگ احساس می شود. به همین منظور و در جهت کاهش خطرات گاز گرفتگی سالانه بیلبورد های تبلیغاتی در سطح شهر نصب می شود. با اجرای تبلیغاتی مناسب می توان عموم مردم شهر را اصول ایمن سازی تجهیزات گرمایشی منازل اشنا کرد. در نتیجه سطح اگاهی جامعه بالا می رود. در مواقع با توجه به حضور مستمر همشهریان در طول روز در سطح شهر, می توان تاکید داشت با صرف هزینه در زمینه تبلیغاتی محیطی برای فرهنگ سازی موارد ایمنی سیستم های گرمایشی, شاهد بازدهی بالایی می توان بود.

تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی

 

تبلیغات محیطی در راستای خطرات گاز گرفتگی

در شهر های بزرگ روزانه شاهد رفت و امد تعداد زیادی از شهروندان هستیم. با توجه به حضور حداکثری افراد می توان گفت تبلیغات محیط در راستای فرهنگ سازی ایمنی می توان بازدهی بالایی داشته باشد. در واقع انجام تبلیغات گسترده در سطح شهر همواره هزینه های هنگفتی را به همراه داشته است. اما با توجه به امار مرگ در اثر گاز مونواکسید در فصول سرد سال، اطلاع رسانی در زمینه خطرات گازگرفتگی و اموزش استفاده صحیح از لوازم گرمایشی بسیار ضروری می باشد.

تبلیغات شهری متفاوت درباره گاز گرفتگی

بیلبورد های تبلیغاتی سطح شهر که متعلق به شهرداری می باشد، بهترین و اولین مکان برای انجام یکی حرکت فرهنگی می توانند باشند. خطرات گاز گرفتگی را با استفاده از طرح های گرافیکی جذاب بر روی بیلبورد های سطح شهر نمایش می دهند. این طرح ها علاوه بر اشنایی مردم با نکات ایمنی, شامل تاکیید شدید بر خطر گاز مونواکسید هستند.

در شهر های بزرگ برای تردد بی دردسر و پر سرعت، بدون شک مترو بهترین گزینه است. محیط های مترو سرشار از فضاهای متنوع برای انجام تبلیغات می باشد. با توجه به حضور افراد بسیار زیاد در این محیط ها، شاهد بازدهی بالایی نیز می توان بود. از جمله مکان های جذاب برای اشنایی همشهریان خطرات گاز گرفتگی و ایمنی ان, لایت باکس های تبلیغاتی هستند. در این فضا با نور می توان بر میزان اهمیت این کار فرهنگی تاکید داشت.

مطالب پیشنهادی ما

تیزر تبلیغاتی و بررسی ویژگی و نحوه ساخت آن

تاثیر منفی این گروه تبلیغات

تبلیغاتی که در راستای خطرات گاز گرفتگی صورت می گیرد همواره یاد اور مرگ و نابودی هستند. طرح های این گروه های تبلیغاتی برای بیان فاجعه گاز مونواکسید و مرگ خاموش، دارای طرح های متاثر کننده می باشند. در شهر های بزرگ با توجه به گرفتاری افراد، دیدن مستمر این قبیل طرح ها تاثیر منفی بر روحیه افراد جامعه خواهد داشت. پس باید در انتخاب طرح، مکان نصب آن و تعداد تکرار ان در سطح شهر توجه ویژه ای شود.

Related Articles

یک نظر دهید