خانه مقالاتخلاقیت در تبلیغات خلاقیت جالب در تبلیغات راهنمای SJ

خلاقیت جالب در تبلیغات راهنمای SJ

نوامبر 18, 2018
خلاقیت جالب در تبلیغات راهنمای SJ

از جمله مواردی که برای رفتن به سفر و ادامه دادن راه و مسیر صحیح و درست نیازمند آن هستیم یافتن راحت ترین و آسان ترین راه برای ادامه مسیرمان می باشد به همین دلیل وجود یک راهنمای قابل و کار آزموده می تواند تا حد موثری راه را برای ما آسان کند و برای این کار راهنمای sj یکی از بهترین و قابل توجه ترین راه ها برای رفتن به مسافرت و پیمودن راه است راهنمای sj یکی از از بهترین و بزرگترین و قابل ترین موارد می باشد که هر روزه ۱۰۰۰۰۰ نفر با راهنمای sj وسیع ترین اپراتور قطار در کشور سوئد برای پیمودن راه درست و دقیق با آن سفر میکنند.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

تاثیر تبلیغات خلاقانه در حوزه غذای کودک

  • استفاده کار ازموده از راهنمای sj
  • به نمایش کشاندن استفاده از راهنمای sj
  • قطار یکی از راه های ایمنی و بی خطر برای مسافرت
  • مزیت های خوب قطار برای مسافرت

یکی از تبلیغات جالب برای استفاده از راهنمای sj

در این باره شرکت king تبلیغات محیطی اوپراطور راهنمای sj را برعهده گرفته و به اجرا گذاشته است. اینگونه که در تصویر مشاهده می کنید صحنه جالب از راننده اتومبیل طراحی کرده اند که راننده بدون هیچ توجهی به جاده و تمرکز کردن به مسیر نگاه و هوش حواس خود را به راهنمای sj که در دست دارد سپرده است، هدف از این تبلیغ خلاقانه و جالب به نمایش کشاندن میزان درستی و دقت بالای راهنمای sj برای طی مسافت راه به درستی و راحتی، و همچنین تفاوت سفر کردن با اتومبیل و قطار می باشد به این صورت که مسافرت کردن با قطار این راحتی را دارد که بدون هیچ مشکل و بدون توقف می توانیم با آسایش به مقصد برسیم و در مقایسه با اتومبیل دردسری برای ما بوجود نمی آورد.

خلاقیت در تبلیغات راهنمای SJ

مسافرت با قطار و ایمنی بیشتر

یکی از ایمن ترین و بی خطر ترین راه برای مسافرت کردن استفاده از قطار می باشد و همچنین از خطراتی که در مسافرت کردن با ماشین ممکن است زندگی ما را به خطر بیاندازد را ندارد. هنکامی که با ماشین به مسافرت می روید مجبور هستید در طی تمام راه بر روی صندلی بنشینید حتی باعث خشک شدن پاها می شود ولی هنگامی که از قطار برای مسافرت کردن استفاده می کنید در طول سفر می توانید در راهرو های قطار راه بروید از پنجره بیرون را تماشا کنید و از فضای بسیار دل انگیز بهاری و کوه ها لذت کافی را ببرید و این می تواند یک سفر عالی و لذت بخش بدون دردسر برای شما باشد و همینطور مشکلات که در سفر با ماشین و هوابیما مثل تاخیر های طولانی همراه هست را برای شما در بر نداشته باشد.

این مطلب نیز می تواند برای شما مفید باشد!

خلاقیت در تبلیغات!

اگر قصد مسافرت باقطار و مسافرت ایمن دارید بخوانید

قطار یکی از امن ترین و بی دردسر ترین وسیله حمل نقل در جهان می باشد وقتی مسافرت کردن با قطار را انتخاب می کنید ترس از گم شدن در جاده های شناخته نشده و یا ترس از تصادفات دلخراش جاده ای را ندارید هنگام مسافرت کردن با قطار راحت روی صندلی خود بنشینید و از مناظر زیبا لذت ببرید. هنگام سفر با قطار در وقت خود صرفه جویی می کنید هنگام سفر با ماشین احتمال تصادفات جاده ای بسیار وجود دارد مخصوصا در فصل زمستان به علت لغزنده بودن جاده و همچنین خسته بودن راننده را نیز خواهیم داشت و بدون لذت بردن از تماشای مناظر زیبا.

مزیت های خوب قطار برای سفری راحت

یکی دیگر از مزیت های قطار این است که در طول سفر می توانید با اعضای خانواده تان صحبت کنید، مطاله کنید، استراحت کنید، هنگام گرسنه شدن می توانید از رستوران و غذاخوری قطار استفاده کنید و با خیال آسوده در کنار خانواده غذا میل کنید و همچنین دردسر هایی که برای خرید بلیط در مقایسه با خرید بلیط هوابیما وجود دارد را ندارید و این یک سفر با مزیت صرفه جویی در وقت شما هم می باشد. اگر از مسافرت با هوابیما ترس دارید یا مشکلات پزشکی دارید که نمی توانید با هوابیما مسافرت کنید با قطار می توانید بدون استرس و ترس مسافرت کنید. تمامی این ها خلاقیتی می باشد که راهنمای SJ داشته است و سعی در این دارد با خلاقیت خود در تبلیغات، به هدف خود برسد.

Related Articles

یک نظر دهید