خانه مقالات نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

دسامبر 17, 2018
نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

موسسه مالی و اعتباری نور در تاریخ ۲۷/۱۲/۹۱ از مشارکت سه موسسه با سابقه ریحان گستر مشیز، کارسازان آینده و پیشگامان کویر تشکیل شد و مجوز خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد.این موسسه مالی و اعتباری به عنوان اولین موسسه اعتباری اجتماعی در قالب یک بانک اجتماعی شناخته می شود. موسسه مالی و اعتباری نور تاثیر گذاری بر پیشرفت کشور و توسعه مالی، توانمند سازی عموم افراد جامعه از طریق فراهم نمودن بالاترین امکانات مشارکت اجتماعی و اعتباری و ارائه خدمات نوین بانکی را به عنوان چشم انداز های خود ترسیم نمودده است.

نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

موسسه مالی و اعتباری نور پذیره نویسی عمومی از طریق فرابورس را انجام داده و پس از آن مجمع عمومی این موسسه با حضور سهام داران و موسسان  در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۳ تشکیل شده و اعضای هیئت مدیره این موسسه انتخاب شده اند. با برگزیده شدن مدیر عامل و تصویب اساسنامه توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، موسسه مالی و اعتباری نور با ۴۷۷ شعبه در سرتا اسر کشور فعالیت می نماید.

مطالب پیشنهادی ما

رعایت اصل تمایز در تبلیغات چه اهمیتی دارد؟

موسسه مالی و اعتباری نور درطی سال های گذشته کمپین های مختلفی از جمله: تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات بیلبوردی، تبلیغات در نشریات و مجلات، لمپوست، بروشور، تبلیغات پیامکی و تبلیغات اینترنتی را به اجرا در آورده است. اما این موسسه در سال جدید سعی نموده است تا شعار و رنگ سازمانی خود را تغییر دهد.

لوگوی قدیمی موسسه مالی و اعتباری نور

در تصویر زیر لوگوی قدیمی موسسه مالی نور را مشاهده می کنید دارای پس زمینه ای به رنگ آبی بود و عبارات نوشته شده به رنگ سفید بود.

نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

لوگوی جدید موسسه مالی و اعتباری نور

در لوگوی جدید از پس زمینه ای روشن بهره گرفته شده است و نوشته ها به رنگ آبی می باشد.

نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

 در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به بررسی کمپین موسسه مالی نور بپردازیم.

نگاهی به کمپین موسسه مالی و اعتباری نور

یکی  از ابزارهای تبلیغاتی که می تواند مفید ترین و کامل ترین اطلاعات مرتبط با موضوعی خاص را به طور خلاصه در اختیار مشتریان قرار دهد بیلبورد تبلیغاتی می باشد. به همین جهت موسسه مالی و اعتباری نور به منظورافزایش سطح آگاهی مردم و هم چنین معرفی هر چه مناسب تراین موسسه از این رسانه تبلیغاتی بهره گرفته است. این موسسه در تبلیغات جدید خود که در تابلوهای تبلیغاتی شهرهایی نظیر اصفهان، مشهد، گرگان، ساری، رشت و… به اجرا در آمده است از شعار “نور با آغاز فصل طبیعت آمد” و “سال نو مبارک” استفاده شده است و لوگوی جدید این موسسه که به رنگ آبی و پس زمینه روشن است نیز به چشم می خورد.

مطالب پیشنهادی ما

کانسپت در تبلیغات چه ویژگی هایی دارد؟

بررسی کمپین موسسه مالی و اعتباری نور

نقد کردن چیزی لزوما به معنای اشتباه بودن آن نیست و هدف یک کار مورد احترام است، بلکه گفته می شود که می توان آن هدف را از طریقی دیگر و به صورتی بهتر به دست آورد. ما در این مطلب در تلاش هستیم نقد های سازنده انجام دهیم و پیشنهاد هایی برای بهبود کار ارائه دهیم. مثلا اینکه چطور می شود طرح های تبلیغاتی را به اجرا در بیاوریم که بیشتر وبهتر مورد استقبال واقع شوند.

هدف شعارهایی که بر روی بیلبورد های کمپین موسسه مالی و اعتباری نور حک شده است این است که  با آمدن نور و آغاز فصل طبیعت همان طور که لوگو تغییر کرده است هدفی فراتر را برای ترغیب کردن مشتریان به سپرده گذاری در این موسسه را دارد.

نگاهی به کمپین موسسه مالی اعتباری نور

با توجه به این که نام این موسسه مالی و اعتباری نور می باشد، استفاده از المان ها و تصاویری که نمادی از نور هستند می توانست جلوه بیشتری به این بیلبورد های تبلیغاتی بدهد. هم چنین موسسه مالی و اعتباری نور با قرار دادن رنگ پس زمینه سبز و آبی به دنبال این بوده است که آغاز فصل بهار را مژده دهد اما اگر به جای رنگ آبی تیره ای که در پس زمینه بکار رفته است از رنگ روشن تری استفاده می شد و یا به عبارت دیگر از تضاد رنگی بهتر و مناسب تری بهره گرفته می شد، طرح لوگوی موسسه اعتباری نور با برجستگی بهتری نمایان می شد و توجه ویژه ای را می توانست نصیب خود کند.

Related Articles

یک نظر دهید