خانه مقالات بیلبورد های اتوبان تهران کرج

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

سپتامبر 16, 2018
بیلبورد های اتوبان تهران کرج

زمانی که می خواهیم درباره اهمیت بیلبورد های اتوبان تهران کرج تحقیق کنیم ابتدا لازم است با این شهرستان اشنا شویم. اتوبان تهران کرج یکی از پر تردد ترین جاده های کشور است که بر اساس آخرین آمار سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور، به طور متوسط روزانه بیش از ۲۰۰ هزار خودرو در این اتوبان رفت و آمد دارند.

بررسی مزایا و معایب اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج

اتوبان تهران کرج به دلیل این که پایتخت را به نقاط شمالی و غربی کشور متصل کرده یک شاهراه اصلی است. در مسیر این اتوبان شهرک های جدیدی ساخته شده که هر یک باعث افزایش تردد و بار ترافیکی بوده اند. این مسیر همواره دارای ترافیک سنگین بوده که این امر موجب شده که به تبلیغات در این ناحیه توجه ویژه ای شود.

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

 

افراد بسیار زیادی ساعت ها در این حجم ترافیک خواهند بود که با توجه به فضاهای آزاد اطراف  به بیلبورد های اتوبان تهران کرج توجه شده است. از همین جهت سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج از اهمیت بالایی برخوردار است.. زیرا با توجه به جامع آماری بالا، شاهد بازدهی خوبی خواهیم بود. .تردد در این جاده و بازدهی خوب تبلیغات محیطی در آن موجب شده است تا صاحبین مشاغل و شرکت های تجاری برای اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج همواره هزینه زیادی را پرداخت کنند. زمانی که می خواهید بحث تبلیغات را آغاز کنید باید توجه داشته باشید هزینه های جاری، با بازدهی مناسب جبران می شود پس به دنبال یک محیط پر سود برای تبلیغات باشید.

حاشیه اتوبان تهران کرج دارای فضاهای آزاد زیادی می باشد. همین امر موجب شده است برای مشکلی برای طراحی نداشته باشید. زمانی که میخواهید بیلبورد های اتوبان تهران کرج را طراحی کنید، می توانید با توجه به فضاهای ازاد گسترده بدون دغدغه دست به نوآوری بزنید زیرا بدون محدودیت فضا برای نصب بیبلوردهای اتوبان تهران کرج می توانید یک بازدهی عالی را شاهد باشید. اما باید توجه کرد ابعاد عظیم بیلبورد های اتوبان تهران کرج، صاحبین مشاغل و تجارت را متحمل هزینه های بالای طراحی خواهد کرد ولی بازدهی این نوع تبلیغات غیر قابل انکار است.

مطلب پیشنهادی ما

مبلمان شهری چیست و هر آنچه که باید در مورد آن ها بدانیم

یکی دیگر از مزایای بیلبورد های اتوبان تهران کرج، امکان انجام نورپردازی می باشد. نور در هنگام شب یکی از دلایل مهم برای دیده شدن توسط مخاطب می باشد. توجه داشته باشید بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان تهران کرج در هنگام شب در تاریکی فرو می روند. پس شرکت ها تجاری و صاحبین مشاغل برای این که با کاهش بازدهی و کمبود مخاطب روبرو نشوند، ناچار به انجام نورپردازی خواهند بود.

کوتاهی بازه زمانی برای اجازه بیلبورد های اتوبان تهران کرج یکی از معایب آن ها می باشد. توجه کنید صاحبین مشاغل و شرکت های تجاری برای اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج هزینه های بالایی پرداخت می کنند اما زمان در اختیار قرار داشتن این تابلوهای تبلیغاتی معمولا کوتاه است. برای بازدهی بالاتر معمولا شرکت های تجاری ناچار خواهند بود با پرداخت پول بیشتر، زمان بیشتری بیلبورد های اتوبان تهران کرج را در اختیار داشته باشند.

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

بررسی موقعیت جغرافیایی کرج تهران

موقعیت شهرستان کرج که در واقع یک جلگه در ۳۵ کیلومتری غرب تهران، با چشم انداز های طبیعی در دامنه رشته کوه های البرز واقع شده، موجب این حجم رفت و آمد بوده است. جمعیت حدودی این شهرستان حدود دو میلیون نفر است که بر اساس خبر منتشر شده از سوی سازمان آمار کل کشور بعد از تهران و مشهد، کرج سومین شهر پرجمعین ایران می باشد. موقعیت جغرافیایی این شهرستان به گونه ای است که از سمت شمال به استان مازندران، از جنوب به شهرستان شهریار و استان مرکزی، از غرب به قزوین و از شرق به پایتخت محدود شده است.

مطلب پیشنهادی ما

بررسی مکان های ایده آل برای تابلو شهری

استان البرز در همسایگی پایتخت و استان تهران قرار دارد و به دلیل اتصال دادن پایتخت به استان های شمالی و غربی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا چند بزرگراه و جاده های مهم پایتخت از طریق این استان با دیگر استان های کشور ارتباط می گیرند. باید به این نکته توجه شود که جاده چالوس یکی از جاده های گردشگری کشور می باشد که جزو پر تردد ترین راه های برون شهری به حساب می آید. دسترسی این جاده که از طریق اتوبان تهران کرج می باشد، موقعیت حساسی برای انتقال مسافر و کالا دارا است.

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

 • گویش اصلی این شهرستان، زبان تات بوده که بر اساس آن، کلمه کرج به معنی میان تهی برای این شهر انتخاب شده است. زیرا کرج شهری در میان دره می باشد. یکی دیگر از ریشه های کلمه کرج، کراج است و با توجه به تاریخ آن در تپه آتشگاه، کوه های کلارک، قلعه دختر شهرستانک و دژ اشتهارد در ایام تابستان برای خبر رسانی و دیده بانی آتش افروزی می شد، مرتبط است
 • همان طور که گفته شد کرج بر روی یک جلگه حاصلخیز واقع شده است. همین نکته باعث افزایش جمعیت منطقه از گذشته تا امروز بوده است.
 • در حال حاضر استان البرز به دلیل خاک مناسب و آب و هوای دلپذیر، نزدیکی به استان تهران و قرار داشتن در مسیر راه های اصلی ارتباطی، باعث جذب بالای مهاجر می باشد.
 • کرج بخش قابل توجهی از فشار جمعیت و کم آبی تهران را تحمل می کند، همین امر از گذشته تا به امروز باعث آبادانی منطقه بوده است. بسیاری از افراد ساکن پایتخت آخر هفته خود را در باغ های این شهرستان سپری می کنند.

با توجه به موارد یاد شده، متوجه اهمیت راه های ارتباطی کرج و حجم تردد افراد می شویم.

مطلب پیشنهادی ما

تلویزیون شهری و بررسی مکان های ایده آل برای تبلیغات آن

اجازه بیلبورد های اتوبان تهران کرج

امروزه برای داشتن یک تجارت مناسب، در ابتدا نیاز است به درستی توسط مخاطب جامعه دیده شوید. برای رسیدن به این هدف در ابتدا باید تبلیغات مناسبی را انتخاب کنید. اهمیت کار تبلیغات امروزه بر کسی پوشیده نیست. همواره شرکت های تبلیغاتی به دنبال بستری هستند که در آن محیط شاهد بالاترین بازدهی باشند.

در اکثر ساعات شبانه روز در اتوبان تهران کرج شاهد ترافیک سنگینی می باشیم. با توجه به ترافیک بالای این اتوبان، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی بر روی پل های عابر پیاده مورد توجه شرکت های تجاری و صاحبان کسب و کار و تجارت بوده است. باید توجه داشت که جاده کرج یکی از پر ترددترین و اصلی ترین جاده های کشور بوده، بر همین اساس هزینه اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان تهران کرج همواره رقم بالایی را به خود اختصاص می دهد. در امر تبلیغات با توجه به جامع آماری در محیط مدنظر شما، اقدام به قیمت گذاری می کنند.

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

زمانی که برای تبلیغات از بیلبورد های اتوبان تهران کرج استفاده می کنید، علاوه بر پرداخت هزینه بالت شاهد بازدهی بالایی نیز خواهید بود. با گسترش تجارت و بازار رقباتی شاهد افزایش بی سابقه فضای تبلیغاتی و رقابت شدید شرکت های تجاری و صاحبین مشاغل در حوزه تبلیغات برای دستیابی به موقعیت مناسب هستیم. به دلیل درخواست بالا برای دستیابی به بیلبورد های اتوبان تهران کرج، همواره شرکت های تجاری هزینه های زیادی را تحمل می کنند. اما به طور کلی اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج و بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان های همت و آزدگان جزو گران قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی به حساب می آیند.

اتوبان های معروف متصل به اتوبان کرج برای اجاره بیلبورد

با توجه به مشکلات ترافیکی، هر روز شاهد طراحی و ساخت بزرگراه های گوناگون هستیم که با توجه به افزایش بزرگراه ها تا حدودی معضل ترافیک در کلان شهرها حل شده است. با اجرای طرح های عمرانی حجم وسیعی از بار ترافیکی اتوبان کرج به اتوبان همت و ازادگان منتقل شده است.

تقاطع های مهم ازادگان را می توان به این شکل شرح داد که این بزرگراه شمال تا جنوب شهر تهران قرار دارد که شمال غربی تا جنوب شرقی پایتخت را به یکدیگر متصل می کند. این بزرگراه از شمال غرب به آزاد راه تهرن کرج و از جنوب شرق به بزرگراه بسیج مستضعفین ختم می شود. اتوبان آزادگان بعد از آن که در ادامه مسیر خود با ازاد راه تهران کرج برخورد دادد در سمت حرکت به جنوب شرقی تهران به ترتیب با اتوبان های ذیل تقاطع دارد:

 • بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج)
 • بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج)
 • آزاد راه تهران-ساوه
 • بزرگراه آیت ا… سعیدی(جاده قدیم ساوه)
 • آزاد راه تهران- قم
 • بزرگراه هاشمی ( جاده بهشت زهرا)
 • بزرگراه رجایی
 • اتوبان بسیج مستضعفین

بیلبورد های اتوبان تهران کرج

پس با توجه به مسیرهای یاد شده این اتوبان یک شاهراه اصلی می باشد و به دلیل این مزیت مهم برای اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی از استراتژی خاصی برخوردار است. بار اصلی ترافیکی این بزرگراه معمولا آخر هفته ها می باشد، زیرا به نوعی یکی از حاده های اصلی برای خروج ار تهران است. پس تبلیغات در این اتوبان دارای بازدهی قابل قبولی خواهد بود.

جمع بندی

بیلبورد های اتوبان تهران کرج یکی از اولین گزینه های برای داشتن تبلیغات محیطی پر بازده هستند که همواره متقاضی  فراوانی دارند. اجاره بیلبورد های اتوبان تهران کرج دارای مزایای فراوانی از جمله فضای باز، مخاطب بالا، بازدهی عالی، امکان نورپردازی مناسب و… می باشند. در مقابل معایبی مانند هزینه بالای اجاره، زمان کوتاه اجاره، هزینه های نورپردازی و…. هستند. شرکت های تجاری و صاحبین کسب و کار و مشاغل با توجه به بازدهی موردنیاز و بودجه در اختیار می توانند از بیلبورد های اتوبان تهران کرج استفاده کنند و شاهد بهترین و باکیفیت ترین نتیجه باشند.

Related Articles

یک نظر دهید