خانه مقالاترسانه های تبلیغاتی تلویزیون شهری و ۶ مکان ایده آل برای تبلیغات به وسیله آن

تلویزیون شهری و ۶ مکان ایده آل برای تبلیغات به وسیله آن

سپتامبر 13, 2018
تلویزیون شهری و ۶ مکان ایده آل برای تبلیغات به وسیله آن

با پیشرفت تکنولوژی، در زمینه تبلیغات بهترین راه برای دیده شدن و بازدهی بالا استفاده از ابزار های مدرن است. از ابتدای اختراع تلویزیون، همواره تصویرهای متحرک مورد توجه و حیرت افراد شده اند. پس تلویزیون می تواند برای تبلیغات گزینه مناسبی باشد. تلویزیون شهری عموما در امکانی نصب می شود که بازدید کننده بالایی دارد. به این دلیل که برای نصب، راه اندازی و نگهداری تلویزیون شهری نیاز به صرف هزینه بالایی است. اما توجه داشته باشید استفاده از تلویزیون شهری برای تبلیغات پر بازده ترین نوع از انواع مختلف تبلیغات در دنیای امروز است که در مقابل صرف هزینه بالا، شما بازدهی فوق العاده ای خواهید داشت.

تلویزیون شهری در دنیای پر سرعت امروز یکی از خوش اقبال ترین لوازم تبلیغاتی است. دنیای امروز به سرعت پیشرفت می کند و راه های ارتباطی جدیدی در اختیار افراد قرار می دهد جمعیت شهرها روزانه در حال افزایش است و افراد بیشتری در حال تردد در محیط شهری هستند. توجه به این نکته که در امر تبلیغات، بدست اوردن مخاطب و تعداد بازدید کننده بیشتر مهم ترین امر است. در دنیای امروز با  این روند گسترش تجارت، صاحبین مشاغل همواره با رقیب های جدیدی روبرو هستند.

تلویزیون شهری

زمانی که صحبت از رقابت در زمینه تجارت به میان می اید، برای مقابله و پیروزی در آن ناچار به تبلیغات هستیم. در دنیای امروز برای پایداری اقتصادی و ثبات تجارت، نیاز به دیده شدن داریم تا بتوانیم به خوبی خود را به مخاطب مورد نظر معرفی کرده و او را با خود همراه کنیم. شرکت های تبلیغاتی برای پیروزی در این میدان و همچنین برای دیدن شدن در مقابل صاحبین مشاغل، روزانه دست به یک نوآوری در زمینه تبلیغات می زدند تا بالاترین بازدهی را به همراه داشته باشند.

چرا باید از تلویزیون شهری برای تبلیغات استفاده کنیم؟

  • بهتر دیده شدن
  • بازدهی بالا
  • همسو شدن با پیشرفت تکنولوژی
  • بازدهی فوق العاده

در زمینه تجارت و پیشی گرفتن از رقبای تجاری، مهم ترین نکته بدست اوردن بازار مناسب و مخاطب زیاد است. از دیرباز تبلیغات برای داشتن ثبات اقتصادی مورد توجه بوده است و همواره با صرف هزینه مناسب، شرکت های تجاری بالاترین سود را بدست اورده اند.

در تلویزیون شهری چه چیزی را نمایش دهیم؟

وقتی تصمیم برای اجرای یک پروژه تبلیغاتی با استفاده از تلویزیون شهری را دارید، اولین سوالی که به ذهن می رسد این است که چه چیزی برای نمایش دادن در تلویزیون شهری مناسب است؟

تلویزیون شهری

برای پاسخ به این سوال اول باید توجه شود که قرار است چه نوع محصول تجاری مورد تبلیغ قرار بگیرد. از گذشته تا به امروز همواره انیمیشن مورد استقبال و توجه عموم افراد جامعه بوده است. پس اولین مورد برای اجرای در تلویزیون شهری، انیمیشن های کوتاه هستند. اما باید توجه داشت که با ازدحام هر روزه سطح شهر، باید یک انیمیشن پر هیجان برای تیزر تبلیغاتی طراحی شود.

اما در بعضی موارد نمایش فیلم کوتاه در تلویزیون شهری، وجهه زیباتر و مناسب تری به کار شما خواهد داد. به طور مثال زمانی که میخواهیم از رونمایی یک برند جدید تجاری در تلویزیون شهری استفاده کنی، بهترین گزینه نمایش فیلم کوتاه است.

مطلب پیشنهادی ما

تبلیغات مترو و ۷ مکان برای سود آوری بیشتر از تبلیغات مترو

یکی از امکانات مهم تلویزیون شهری، قابلیت پخش صدا و موسیقی است. از زمان های گذشته تا به امروز موسیقی ثابت کرده که فراتر از مرزها، زبان تمام ملت های جهان است. با استفاده از یک موسیقی مناسب برای تیزر نمایش داده شده از تلویزیون شهر، شاهد بهتر دیده شدن در جامعه خواهید بود.

چه مکان هایی برای نصب تلویزیون شهری مناسب هستند؟

زمانی که قصد داریم یک کار تبلیغاتی را آغاز کنیم، همواره هزینه هایی در بر خواهد داشت. با توجه به هزینه های جاری یک کار تجاری، نیاز داریم که جامع آماری مناسبی ما را دیده و با پیام تبلیغاتیمان همراهی کنند. در نتیجه می توانیم انتظار یک بازدهی عالی را داشته باشیم. با توجه به موارد یاد شده همواره باید به دنبال بهترین مکان برای انجام تبلیغات تلویزیون شهری باشیم.

تلویزیون های شهری دارای ابعاد متفاوت هستند که با توجه به مکان مورد نظر شما برای نصب، می توانید یک سایز خاص را انتخاب کنید. در این بخش ما با تحلیل مکان های متفاوت از محیط شهری، به شما کمک میکنیم تا با انتخاب یه فضای مناسب بالاترین بازدهی را از این گروه تبلیغاتی داشته باشید.

تلویزیون شهری در میادین بزرگ شهر

از دیرباز همواره میادین شهر مرکز پرتردد به حساب می آمدند که نقاط مختلف را به یکدیگر ارتباط میدادند. با گسترش پدیده شهر نشینی،  شاهد افزایش میادین بسیار زیادی در سطح شهر هستیم. برخی از این میادین جزو پر تردد ترین نقاط شهر به حساب می آیند که روزانه افراد بسیار زیادی از این میادین عبور می کنند. توجه داشته باشید که در محیط اطراف میدان، همواره شاهد تردد حجم بالایی از افراد پیاده هستیم.

تلویزیون شهری

با توجه به موارد یاد شده می توانیم بگوییم که مخاطب بسیار خوبی برای انجام کار تبلیغاتی در این بخش شهر خواهیم داشت. همانطور که قبلا گفته شد، مناسب ترین مکان برای نصب تلویزیون شهری، جایی خواهد بود که مخاطب بالایی داشته باشیم. پس اولین گزینه میادین بزرگ شهر است. با اجرای یک پروژه تلبیغاتی مناسب با ایده خلاق در میدان های اصلی شهر می توانیم به ظرفیت بالای تلویزیون شهری پی ببریم.

تلویزیون شهری در چهارراه های پر تردد

با پیشرفت جامعه بافت شهری دچار تغییراتی شد. هزینه ساخت میدان برای تمام نقاط شهر بسیار بالا بود و میدان ها فضای بیشتری را اشغال میکردند. این موارد باعث افزایش هر روزه چهارراه ها در سطح شهر شدند. برای جلوگیری از هرج و مرج اتومبیل ها همواره چهارراه ها با چراغ راهنمایی و رانندگی همراه هستند. اطارف چهارراه های اصلی شهر نیز، ما شاهد تردد حجم بالایی از افراد پیاده هستیم. پس در چهارراه ها ما شاهد مخاطب بالایی برای اجرای یک کار تبلیغات با استفاده از تلویزیون شهری هستیم.

چهارراه های پر تردد در سطح شهر، ظرفیت اجرا و نصب تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ را دارا می باشند. باید توجه داشت که تیزر تبلیغاتی ساخته شده باید به قدر کافی مهیج باشد و با یک موسیقی مناسب افراد را به تماشای خود ترغیب کند. زیرا در دنیای امروز سر و صدای تردد لوازم نقلیه بسیار بالاست و ما نیاز داریم هم مورد توجه و لطف مخاطب قرار بگیریم و هم پیام تبلیغاتی را به درستی منتقل کنیم.

مطلب پیشنهادی ما

تبلیغات محیطی و ۵ ویژگی جذاب آن

تلویزیون شهری بر روی ساختمان های بلند

افزایش جمعیت جامعه شهری باعث تغییر سبک زندگی افراد شده است. امروزه در شهرها شاهد رشد بسیار زیادی از ساختمان های بلند هستیم. مهم ترین ویژگی ساختمان های بلند، دید گسترده از فاصله های مختلف است. معمولا بلندترین نقطه این دسته ار ساختمان ها از مسافت دور هم قابلیت دید دارد. پس گزینه بعدی برای نصب تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ، ساختمان های بلند هستند. با توجه به  جمعیت بسیار زیاد محیط شهری، انتظار میرود تلویزیون شهری نصب شده در راستای دید جامع آماری بالایی قرار گیرد.

تلویزیون شهری مقابل سازمان های مهم 

با گسترس جمعیت در جامعه ، نیاز به افزایش سازمان های مدیریتی بیستر احساس شد. افراد برای انجام کارهای مختلف به سازمان ها مراجعه می کنند. در تمام طول روز ما شاهد رفت و آمد افراد بسیار زیادی هستیم که شاید بارها به سازمان ها مراجعه کنند. سبک طراحی سازمان های شهری به گونه ای است که همواره دارای فضای باز پیش از درب ورودی اصلی هستند. با توجه به فضای آزاد و تردد افراد بسیار زیاد، می توانیم بگوییم ما دارای مخاطب خاصی برای انجام یک تبلیغات پر سود هستیم. پس گزینه بعدی برای نصب تلویزیون شهری مقابل سازمان های مختلف شهری ست.

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری  بر روی درب اصلی مراکز تجاری

داد و ستد به اندازه تاریخ بشریت قدمت دارد. از ابتدای خلقت بشر تا به امروز همواره شاد شکل های مختلفی از خرید و فروش هستیم. امروزه با گسترس پدیده شهرنشینی با کمبود فضای برای یک مکان تجاری روبرو هستیم. به همین دلیل کم کم شاهد پیدایس و افزایش مراکز تجاری هستیم. این مراکز ممکن است به صورت متمرکز مشغول به پخش نوع خاصی کالا باشند تا دارای تنوع محصول بالایی هستند. پس در یک مرکز تجاری، ما دارای تعداد بالایی فروشگاه هستیم. این مراکز با توجه به خدمتی که عرضه میکنند در اکثر ساعات روز شاهد مراجعه افراد هستند. افراد با سلایق مختلف برای تهیه محصولات مورد نیاز حود به این مراکز مراجعه میکنند در نتیجه این محل ها مورد استقبال افراد جامعه هستند.

با توجه به موارد گفته شده، در ابتدای ورودی این مراکز، ما داری مخاطب وسیعی خواهیم بود. پس ورودی مراکز تجاری گزینه مناسبی برای نصب تلویزیون شهری خواهد بود. توجه داشته باشید مهم ترین نکته برای دیده شدن در مراکز تجاری، موسیقی مهیج است که با صدا افراد را همراه سازیم.

مطلب پیشنهادی ما

استرابورد چیست و معرفی ویژگی های آن

تلویزیون شهری در اماکن مذهبی

اماکن مذهبی از گذشته تا امروز مورد توجه و احترام افراد جامعخ هستند. در تمام طول شبانه روز اشخاص بسیار زیادی به این اماکن مراجعه می کنند. توجه داشته باشید ساخت این اماکن به گونه ای است که هم دارای یک فضای خارجی بزرگ و هم دارای حیاط های وسیع هستند. پس می توانیم بگوییم که در این فضاها با توجه به مخاطب زیاد، مکانی برای نصب تلویزیون شهری داریم. اما در هنگام ساخت تیزر برای نمایش تلویزیون شهری باید توجه داشته باشید که با توجه به حریم اماکن مذهبی باید موسیقی انتخاب شود و با نزدیک شدن به مراسم های مذهبی نیاز به همسو شدن با این اماکن می باشد.

جمع بندی

برای داشتن یک تبلیغات پر سود با استفاده از تلویزیون شهری باید به نکات متفاوتی توجه داشته باشید. مکان نصب کردن تلویزیون شهری، اصلی ترین نکته می باشد که با توجه به انتخاب شما، تیزر تبلیغاتی متفاوتی باید ساخته شود. نکته دوم توجه به نوع موسیقی می باشد، زیرا موسیقی ذهن مخاطب را به سمت پیام تبلیغاتی ما می کشاند.

با رعایت این نکات می توانیم بگوییم تلویزیون شهری پول ساز ترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است.

Related Articles

یک نظر دهید